şükela:  tümü | bugün
  • hic makyaj yapmayan kizlar ile aynı kişi olmaları muhtemeldir.

gecen bir takı tasarımcısının şu lafını okuyup gülüp geçmiştim:
    "takı takmayı sevmeyenler var ve bu bana çok enteresan geliyor. bence bunun altında bir şeyin reddi var, o insan bir şeyi reddediyor ve uzak duruyor. o zaman o insanı merak ediyorum. ben mesela, takı takmazsam kendimi çıplak hissederim."

sanırım beni merak ediyor, tanışabiliriz kendisiyle, ama o elinden 4-5 senedir çıkarmadığını söylediği yüzük ve bilezikli eliyle tokalaşmamayı tercih ederim şahsen.
  • aceleyle evden çıkarken unuttukları için takmıyor olabilirler.
  • takıları fazlalık olarak gören kızlar olabilirler. illa takacaksa küpe takar sadece ne gerek var kolyeydi yüzüktü.hep kalabalık yani. ayrıca saati de bi takı olarak görüp takmazlar genelde.
  • yakışmadığından takmıyor olabilirler. bilekleri kalın olabilir, parmakları dolma olabilir, kulakları kepçe olabilir. olabilir de olabilir yani.

(bkz: kız dedik diye)
  • ben de bunlardan birisiyim. bakimsizlikla alakasi var mi? sanmam. ojem bozulmadan solugu kuaforde alirim genelde. kendim de oje surmem, haftada 1 kuaforde degistirtirim manikurle birlikte. yalniz bvlgari kupe istiyorum bir suredir, ancak o zaman kulaklari deldirebilirim.
  • ben huylanıyorum takılardan. böyle boynumu, bileğimi bir kaşıntı alıyor, ağırlık yapıyormuş gibi rahatsız hissediyorum. alerjim falan da yok oysaki.