şükela:  tümü | bugün
  • film izlerken tutarsın çişini, en sonunda dayanamazsın durdurursun filmi. paldır küldür tuvalete depar atarken kapıda belirir. ya bi girim hemen çıkarım ben! akşam işten dönmüşsündür, çocuğu kapıda öp gir içeri. tuvalete yönel ama gireme. dur girim 2 dk sürmez ya! allahım ne acılar ne çileler.
  • siz çıktıktan sonraki kokuya maruz kalmak istemiyordur. mantık olarak sizin de bunu istememeniz daha doğru olur.
  • aynı saatte yemek yiyen sağlıklı insanların, tuvaleti de aynı anda geleceği için, leydiis fööst olduğunu düşünen, erkeklerin fedakar ve vefakar ve cefakar olduklarını bilen, uzun saçlı, yüzüne boya sürüp makyaj yaptım diyen, güzel ve alımlı olanları olduğu gibi, çirkin ve itici olanları da bol miktarda olan, iki insan cinsinden erkek olmayandır.
  • "girim" diyorsa sıkıntı büyük ama "gireyim" diyorsa başımın üstünde yeri var.
  • bir doğal afetten son anda yırtmış kişi.
  • “ya tuvalet kullanımı da türkçe yazımı gibiyse?” endişesiyle olabilir.
  • türkçesi "girim" olan kadına "tabi aşgum" diye cevap vermelidir bir adam, bu bir. ondan sonra erkekler niye prostattan muzdarip, niye kalın bağırsak kanseri daha çok görülüyor. cevap: sıçma ve işeme zamanlarını çalan kadınlar yüzünden. redpillciler buna bi bişey yapsın. bakıyorum mor saçlı feministler yine sessiz. hiç bir erkek kezbanlar yüzünden zaten kısa olan hayatını daha da kısaltmak zorunda değil tamam mı, bu da iki.