• furboldan ve futbolcudan anlayan ender yorumculardan ! tam bir yetenek avcısı!
  • türk televizyonlarında gördüğüm en kötü spor yorumcusu değil. izleyicilere aktardığı bilgi açısından söylüyorum. en azından gol olmazsa maç berabere biter demiyor. lakin... lakin diksiyonu kötü. böyle sanki, çinçin'in bağrından kopmuş gelmiş, az dayılansan kafayı geçirecekmiş gibi bir konuşma tarzı var. bizim mahalleye gelse, dostlar kıraathanesinde şahane geyik çeviririz ama televizyon kariyeri en fazla eş dost torpiliyle edinilmiş bir geçici trt sözleşmesi olabilir.
  • ekranda 11 görme saplantısı olan yorumcu.

2 dakika kadroyu görmeden yorum yapamıyor. reji başka bir görüntü getiriyor 30 saniye sonra "kadroyu ekrana yansıtırsak" diyor. yönetmen olsam ibneliğine kadroyu ekrana yansıtmam *
  • bu akşam ile ilgili yorum yaparken 8-0 lık ankaragücü maçının onbirinde olduğundan hiç söz etti mi? ben hiç duyamadım da.
  • şu an çıkmış, derhal, talimatla yabancı sınırlaması gelmeli diyor. gençler zorla oynatılmalıymış. laflara bak. hakeden çıkar oynar. haketmeyen tarık çamdal'ları mı savunuyorsun? bu adamı kanalda gördüğümde derhal kanalı değiştireceğim. rezillik ya. sen git serkan reçber gelsin. biraz kaliteli yorum dinleyelim.
    edit: bak yine sinirlendim. yahu yabancı sınırı gelsin de, deniz türüc'e 20 milyon euro mu versin kulüpler birbirleriyle yarışıp? böyle mi düzelteceksin ekonomiyi? gördüğüm en kötü yorumcu.
    edit 2: evet entry'yi okumuş sanırım. şu an geri vites yaptı. ben öyle demek istemedim tam diyerekten. varın siz düşünün artık.
  • 14 haziran 2018 rusya suudi arabistan maçı'nı yorumlarken aynı anda korkar gözlerle etrafı kolaçan etmektedir. öpülmek pek hoşuna gitmemiş anlaşılan.
  • (bkz: erling braut haaland) hakkında söyledikleri hala kulaklarımda çınlıyor ve bi gülme tutuyur beni bir anda.
  • gerçekten çok zor şartlarda görevini ifa etmektedir video
  • trt gibi türkçe'nin kusursuz kullanıldığı bir kanalda üç kelimede bir çoggh (çok) diyen bir adam. o trt eskidendi evet.
  • ekşi sözlük hiçbir siki beğenmeme timi tarafından bol bol gömülmüş ama benim sevdiğim bir yorumcu kendisi. özellikle trt spor'da dinozorların arasında ışıl ışıl parlıyor. genel bir sempatisi de var adamın sanki. ben öyle hissediyorum ya da. günlük hayatta da muhabbeti saracak birisine benziyor.

kendisinin eski futbolcu olduğunu çok sonraları öğrenmiştim. hiç futbolcu tipi yok çünkü. zaten vasat bir kariyeri olmuş. bilinmemesi normal. ama yine de futbolun içinden gelen birisine göre konuşma tarzı gayet güzel bence. kelimelerini düşünerek seçiyor.
hesabın var mı? giriş yap