• %40 fındık içeren psikopatça kaliteli bir ürün.

nutella, torku banada falan bunun yanında aymar margarin gibi kalıyor.

%20 fındık + %20 fındık püresi.
  • aşmış ürün. kesinlikle herkes alıp denemeli.
  • gercekten ınanilmaz bi urun ben hayatimda bu kadar iyi bi findik kremasi yemedim. hem cikolatasi hem lezzeti cok ust seviye. yapanlarin ar-gelerine saglik efenim. hakikaten dunya standartlarinda ve dunyaya acilabilecek bi urun.

edit: %40lık parça fındıklı olandan bahsediyorum.
  • denemiştim güzel üründür ama asıl bomba tarım kredi kakaolu yer fıstığı kremasıydı.
    artık mağazalarına gelmiyor ama onun tadı da süperdi.
  • gerçekten iyidir. ve fakat yurdum malı olması, ajanslara para harcamaması vb. sebeplerle burada çok fazla entri bulamazsınız...

ben de ilk defa deprem bölgesinde denk geldim artık mağazalarda takip ediyorum bulduğumda alıyorum...
  • bundan ben zamanında amerikaya 30 kavanoz götürüp eşe dosta dağıtmıştım. seneler geçti hala dillerinde. biz öyle bir şey görmedik, dünyanın en harika yiyeceği falan diyorlar hala.
  • hiç denemediğim fındık kreması. yarın alıp denemeyi planlıyorum. övüldüğü kadar çıkmazsa sövüldüğü kadar söverim.
  • ilk iş yarın denemek
  • az önce bir kavanozunu daha bitirdiğim çaklıt şeysi. ben bencil bi adam olduğum için ancak eşe dosta methediyorum. sözlüğe gelip de milyonlara reklam etmeye gerek yok zira her aldığımda 3-5 zam geliyor.
  • tarım krediye sırf bu ürün için gidiyorum bir çikolata müptelası olarak. piyasada züber fındık kremasından sonra en çok fındık içeriğine sahip sürülebilir kakaolu fındık kreması. denemeyen hemen şimdi nöbetçi tarım kredi koop'dan alsın ve kaşıkla dalsın.
hesabın var mı? giriş yap