şükela:  tümü | bugün
  • nedense her zaman güzel hatunların bulunduğu gözümüzü, gönlümüzü açan genelde başarılı olan klipler.
    (bkz: tarkan)
  • tarkan'ın ya öpüştüğü ya da seviştiği ve bunu halkla cekinmeden paylastığı görsel sovları
  • tarkan'ın meşhur olduğundan beri günümüze kadar çektiği, üst sınırı kır zincirlerini ve alt sınırı pare pare olan kliplerdir.

kliplerini görüntü ve çekim kalitesi, görselliği, tarkan'ın taş çıkması ve şarkı güzelliği bakımından çoktan aza doğru göreceli bir sıralamaya tabii tutacak olursak;

1) salına salına
    2) kır zincirlerini
    3) ölürüm sana
    4) acımayacak
    5) bounce
    6) şımarık
    7) kuzu kuzu (akustik)
    8) dilli düdük
    9) vay anam vay
    10) şıkıdım
    11) start the fire
    12) gülümse kaderine
    ...

şeklinde giden liste sorma kalbim, arada bir, dudu (iğrenç pembe gömlek ve kadınlar gününde terli tarkan) vakası, şımarık (avrupa versiyon) ve pare pare ile sona erer.

dikkat çeken bir diğer şey ise, tarkan'ın gerçekten en şekil çıktığı klipler, metin arolat'ın elinden çıkanlardır.
  • kameraya bakarak opucuk attigi klipleri ciddi anlamda midemi bulandiriyor.
  • en güzeli eşı pınar ile arz-ı endam ettiği beni çok sev şarkısına çekmiş olduğu kliptir.
    o kadar güzel ve aşk dolu bakmışlar ki birbirlerine, imrenmemek mümkün değil.

bu sene 2 defa gittim harbiye'ye, zaten çok seviyordum, sayıyordum kendisini ama bu yaptığı hareket ile bir kez daha helal olsun dedirtti.

ama tabi ki hala mütedeyyin kızların ricky martin'i, bir mustafa ceceli değil.