• (bkz: rate my rezalet) 3.5
  • 10 üzerinden 2 lik bir rezalet.

hakkını aramayan adam rezalet başlığı açıyor ya asıl rezalet bu aslında. olay yerinde sesini çıkarmayıp peki abi deyip tatil bittikten sonra başlık açmak nedir ya?

yapacağın şey çok basitti aslında, gidecektin hamama yıkanacaktın bir güzel ücret istemeleri halinde hamam kullanım ücreti açıklamasıyla bir fatura verirlerse ödeme yapabileceği söyleyeceksin. faturasız ödeme yapmayacağını ısrar ederlerse polise ve maliyeye şikayet edeceğini bildireceksin olur biter. zaten bu adam keriz çıkmadı diye büyük ihtimal vaz geçecekler he oldu vazgeçmediler mi faturanı da ekleyip tatilbudurdan dilekçe ile geri ödenmesini talep edeceksin en son ihtimal tüketici mahkemesine gidip paşa paşa paranı geri alacaksın.
  • (bkz: )65508620
  • "bu tarz rezaletlerde sesini duyurmak istedigin platformlar bile küçük şakalar yapabilir."
    robert bosch
    http://hizliresim.com/wg8bgq
  • (bkz: rezalet başlığı açıp entry'yi silmek)

yapmayın şöyle, yorumları okuyarak içeriği tahmin etmeye çalışıyoruz, ağız tadıyla bi rezalet okuyamıyoruz rica ederim.
  • bir tane daha eklenmiştir
    haber
  • yaniltici tv reklamlari veren tatil sitesinin rezaletleridir. bu arada neden tatilbudur.com diye baslik yok bilemedim. arayip bulamadim cunku. gozumden kactiysa affila.

%50 indirim dedigi 3-5 tane sikimsonik otelden ibaret. benim istedigim otelde bu indirimi verebiliyor musun? “hayir”

e peki neden sanki %50 indirimi her seyde yapiyormus havasi veriyorsun?

simdi gonul rahatligi ile derdimi s.kebilirsiniz genşler.
  • bizi de ekleyin tespihe.
    tatilbudur.com aracılığıyla aldığımız otelde yaşadığım sıkıntılarla alakalı olarak gerçekleştirdiğim görüşmelerle prosedür gereği geri ödeme ya da herhangi bir işlem yapamıyoruz diyerek beni şok etmiş kuruluştur. şaşırdık mı hayır, o zaman biraz iç dökelim dostlar...
    konu özeti; didim’de gittiğimiz tuntaş beach otel ile alakalı olarak
    (biz 3 aile ( her bir ailenin yaşında birer çocuğu var ) olarak aracı kurum(tatilbudur.com ya da tatilbumidur? olsa da olur) kanalı ile 4 gece misafir olmak üzere kurban bayramı için deniz manzaralı odalarını fiyat farkı ödeyerek, yanyana ayırtarak ( bir gün öncesinde oteli arayıp check ettik ) satın aldık. otele gittiğimizde kocaman, otel önünü kapatan “halka açık” bir otopark var ve evetaçık otopark. ne hikmet anlamadım ama otelden kimse sorumluluk almıyor. sıkışıklıktan arka arkaya park etsen çıkmak istesen önündeki araba kimin belli değil. trafik polisi ile çözmek durumundasın( bu sıkıntıyı da yaşadım oradan biliyorum). neyse otele girdik ,nasıl bir sürprizle karşılaştık dersiniz? odalarımız kara-otopark manzaralı ve her birimiz faklı katlardayız.hiçbir çözüm bulmadılar.şaşırdık mı hayır. neyse odalarımıza yerleştik. odalardaki tv 37 ekran grundik.facia yani. banyolar 1 metre kare içine duş, klozet ve el yıkama yeri koymuşlar..faciaya devam yani. odaların temiz olduğu hissini hiç alamıyorsunuz çünkü eski.odalarda klimalar yenilenmiş bunu farketmemek mümkün değil çünkü eski klimalar her yerde balkonda,koridorda, yangın merdiveninde vesaire. herhalde başka yerlere koyamamışlar o yüzden eski klima ünitelerini gözümüze sokma kararı almış yönetim. havuz desen süs havuzu. deniz için otoparkın içinden geçiyorsun. şehir trafiğinden kaçıp otopark içinden denize girmek ayrı bir zevk.halka açık ve korunaksız olduğu için denizi çok kalabalık ve haliyle hijyensiz.ayrıca hırsızlığa ve hengameye de çok açık. kalabalığa açık bir ortam olduğu için denizde sürpriz görüntülerle karşılaşmanız çok muhtemel.bu kadar duruma şahit olunca lobide özellikle zaman geçirdim durum nedir diye? her gelen bir tur kavga ediyor memnuniyetsizlikten. sonra o kadar yol gelmesi yılda 1 kere tatili olması başka otel hemen bulamayacak olması bulsada faiş para ödemek zorunda olacak olması vb sebeplerden durumu sindiriyor insanlar( biz gibi)sitelerde gösterilen fotolar eski, yanına bir otel daha yapılmış ve müzikler birbirine karışıyor. yani azizim mümkünü varsa kendin yoksa eşe dosta akrabaya bi rica ettirip tatil için oteli ayarlamadan bir görmek gerekiyor. aracı kurumlar ve oteller durumu müthiş saptırabiliyor. sonuç 3. gün dayanamayıp yere batsın tatili diyerek erkenden otelden ayrılmak durumunda kalıyorsunuz.) konu özeti bu arkadaşlar.
    şimdi biz perşembe günü yani bayramın 3. günü otelden ayrılıp 1 gün de olda protesto kararı aldık o gün de tatilbudur.com müşteri hizmetlerini 0850 333 1010 u aradım ve durumu izah ettim. telefondaki yetkili kişi de biz bu şikayetimizi ilgili birime aktaracağız yarın sizi arayacaklar dedi. yarın ve belli bir zaman (1hafta) geçince tekrar aradım aynı numarayı bana 0850 333 2787 yi aramamı söylediler. aradım durumu kısaca tekrar anlatarak geri dönüş olmadı konu ile alakalı olarak son durumun ne olduğunu sorduğumda konu ile alakalı bizim ekranımıza düşen bir şikayet olmadığını ilettiler. komedi tüm sürat devam ediyor. yani konuşmaların kayıt altında olması vesaire hepsi komedinin bir parçası:) sonra bana tekrar konuyu anlattırdılar. özetle 1 gün önce çıktığımı ve kara manzaralı odada kalkıp deniz manzaralı oda parası verdiğimi iade istedimi söylediğimi teyit etmemi istediler. ben de bu şikayetimin yüzde 10 u bile değil dedim. bilal’e anlatır gibi tekrar anlatıp konu başlıkları tekrarladım ve sınavda kesin sorarım iyi dinleyin diyip otopark, havuz, fotoğrafları sizin sitenizden baktığımı ama doğruyu yansıtmadığını tekrar ifade edip teyit ediyorum dedim. sonucunu da yukarı da belirttim. otel odası deniz manzaralı kategorisindeymiş( balkondan kafayı uzatıp dola bakınca denizi görüyorduk sonuçta haklılar:)) ) şikayetim de rezervasyon tarihi geçtiği için bir şey yapılamıyormuş muş muş... çok selam ederim dostlar aklınıza mukayyet olun..
  • sorun sizde olabilir mi ?
hesabın var mı? giriş yap