şükela:  tümü | bugün
 • müslüman kardeşlerimiz tarafından verilen ceza. evlilik dışı ilişki kuran tecavüz mağduru kadın tutuklandığı gibi parayı basan tecavüzcüler de serbest kalıvermiş.

  kurulmak istenen yeni türkiye'nin aslında eski arap ülkesi olduğunu böylece anlamış olduk. ee boşuna dememişler deveye diken insana siken yaranır.
 • sadece körfez ülkelerinde değil bu ülkede de hukuki olarak değilse de algısal olarak gerçekleşen olay; orada ne işi vardı, o saatte ne yapıyordu, niye öyle giyinmişti, tahrik diye bir şey var gibi ağızlarından lağım akan omurgasızların tecavüzcüyü değil mağduru suçladığı, tecavüze koşul koyan ve belli şartlarda meşru gören şeref yoksunlarının olduğu bir ülke maalesef bizim ülkemiz de.

  özgecan olayının yurdun dört yanından tepki çekip hande kander'e çok az tepki verilmesinin nedeni de bu zihniyet yine. özgecan babasının masum kızıydı. bir bardan çıkarken veya saat 2'de bu olay başına gelmiş olsaydı yine su testisi diyecek şeref yoksunları maalesef her yerdeler. koşullar ne olursa olsun tacizde ve tecavüzde olayı gerçekleştiren erkek suçludur demeyi öğrenelim, öğretelim.
 • mağdurenin yollu olması su götürmez bir gerçek olarak kabul görecek, arap ülkelerinde araplardan farkı olmadan yaşayan itoğlu it batılıları içeren haber. arap sevicilerin ağızlarından akan suyun vanası yok!

  allah topunuzun o heyecanla beklediğim belasını ne zaman verecek bilmiyorum...
 • yalniz fotodakilerden birisi james argent, tv personality kendisi, ingiltere de de bayagi ünlü yani. zaten bu fotoyu ekleyen de o. tecavuz edenler digerleri.
 • tecavüz edilen kadına tekrar tecavüz edilsin bence. sonra bir meydana çıkarılsın namussuzluğundan dolayı taşlansın. öldükten sonra bir 6 saat daha tecavüz edilebilsin . durmak yok yola devam...