şükela:  tümü | bugün soru sor
  • el alemin kadının namusunu,
    kocasının'güzelliğini' dert eden mahallenin
    dedikoducu kocakarılarının merakıdır.
    o kadar dertse, kadınların tek başına seyahat edemediği
    saudia arabia 'da yaşamak daha uygundur.
  • dünya turuna çıkabilir hatta. ne var ki bunda.

şaka lan şaka. modern bir düşünce yapısına sahip olduğumu düşünsem de eşimin yurtdışı ya da yurtiçi farketmez, bensiz tatile gitmesine sıcak bakamıyorum. eğer bunu istiyorsa evlenmeyelim, o hayatını yaşasın, ben hayatımı.
  • ülkemizde kocasına gavat denecek kadındır. doğrudur da. bireysellik diye diye insanlar içinde yaşadıkları toplumla çelişmeyi marifet sayar hale geldi. az kendinize gelin amk.

(bkz: gavatlığın çağdaşlık diye yutturulmaya çalışılması)
  • kocası eve 1 saat geç gelse ortalığı ayağa kaldıracak kezbanlar gelmiş burada coğrafya kaderdir ajitasyonu yapıyor.

orospunun önde gidenidir.
    canı yabancı ellerde hoplatılmak istemiştir ve orospuluğuna özgürlük kılıfı giydirerek orospuluğunu meşrulaştırma çabasındadır.

bu karının kocası da gavatın, meriçin önde gidenidir. karısı uzaklarda götünü tokatlattırırken, evde kanaviçe işliyordur bu tabiatını siktiğim.

edit: gavatlar, meriçler ve kaşarlar mesajla küfür etmeniz gerçeği değiştirmiyor. ayrıca sikimde değilsiniz.
  • ben daha modernim, ben daha ozgurum diye ispat yarisina giren, en cok ne kadar medeni olabilirim acaba diye sacmalayan ergenlerin dolustugu baslik.

olayin evli olup olmamakla ilgisi yok bile. hayatinda biri varken tek basina tatile gidiyorsan o iliskide bir sikinti vardir, kimse kimseyi yemesin simdi.
  • kezbandır
    yine mi olmadı?
  • eşlik edecegim kadındır.
  • tek başına değildir o, tek başına olsa duramazsın

*
  • şeyma subaşıdır o.
  • yurt dışı tatilini seks turizmi olarak algılayan insan turnusolü olmuştur.

buna ahlaksızlık gözüyle bakan herkes ahlaksızdır. malum, kişi kendinden bilir işi.