• el alemin kadının namusunu,
    kocasının'güzelliğini' dert eden mahallenin
    dedikoducu kocakarılarının merakıdır.
    o kadar dertse, kadınların tek başına seyahat edemediği
    saudia arabia 'da yaşamak daha uygundur.
  • türkiye'de insanlar ekonomik nedenler'den memleketine gidemiyor,yurtdışına sizin dediğiniz gibi tatile giden birkaç bin kişi bile yoktur türkiye'de kanaatimce.
    diyelim ki o gidebilen birkaç bin kişiden biriyim.
    düzelteyim eşim gidecek birkaç bin kişiden biri
    ben şahsen izin vermem. gideceksek beraber gideriz. tek gitmekte neymiş,seven adam zaten yollamaz aklı onda kalır, eşine güvenmediğinden değil insanlara güvenmediğin'den olamazmı.
    güven'de önemli tabi ama ben yollamam sevmediğim'den değil sevdiğimden kıskandığım'dan,hormonsuz sevgi,doğal sevgi bu değilmi.
    ilerde sanmıyorum ama böyle bir durum ile karşılaşırsam,daha katı'da olabilirim esneye'de bilirim bilemezsin ki o zaman ki şartlar aradaki güven daha birçok faktör belirler.
    ne kadar ilericiyim desem'de o kadar geniş değilim.
    siz kadınlara sormak lazım sizi kıskanan mı,değer veren mi yok umursamayan erkeklerden hoşlanırsınız, burada ki kıskançlık aşırı boğucu,abartı yada olmaya çalışmak değil tabi.
  • kendisine güvenen bir kocası vardır. kendisi de kocasına sonuna kadar sadıktır. abi, nasil kadınlarla evleniyorsunuz siz? arkanızı dönmeye bile korkuyorsunuz. yapacak kadın siz evden çıkar çıkmaz boynuzlar sizi. sizin ilişkiniz birbirinizi boğmak üzerine kurulu diye herkes birbirini boğmalı mi? neden insanlar sizin gibi yaşamayınca, "gavat" olsun hemen? biz size "yobaz " diyor muyuz? bana ne de geç. yorum yapma. sizler gibiler, "toplum baskisi" denilen şeyi oluşturuyor. kocam isterse gidebilir yalnız tatile. ben de gidebilirim. bu sadece birbirimizi bağlar. size de b.k yemek düşer.
  • kezbandır
    yine mi olmadı?
  • eşlik edecegim kadındır.
  • tek başına değildir o, tek başına olsa duramazsın

*
  • şeyma subaşıdır o.
  • zenginse gider, kadın orta halliyse sözlük ahalisince o kadın orospudur.
  • yurtdışına gidiyorsa kesin sevişiyordur. yoksa insan yurtdışına niye gider ki? ne saçma...

pasaport görünce erekte olan çomarlara dert olmuştur.
  • tek basina degil ama arkadasiyla, ailesiyle gidebilir. tek basina gitmesi sacma olurdu cunku. tek basina tatile mi gidilir lan?
hesabın var mı? giriş yap