• geçmişte oynamışlığım var ama baya bir ara verdim şu an başlangıç seviyesindeyim diyebiliriz. kurtköy-pendik civarı oynamak isteyenler yeşillendirebilir.
  • tenis oynamak gereken ikinci kişiye denir. anadolu yakasında ikamet eden kişilerle oynayabiliriz.
  • istanbul avrupa yakası için arayıştayım.

daha önce 3 yıl kadar yarı profesyonel oynadım ama omzumdan sakatlandıktan sonra bırakmak zorunda kaldım. şimdi de hafif hafif tekrar kortlara dönmeyi düşünüyorum. yıllar içerisinde unutmuşumdur tabi o yüzden başlangıç seviyesinde oynayabilecek suserler yeşillendirse sevinirim
  • (bkz: penis tartneri)

.

.

.

.

.

.

böyle bi şey yok. c:
  • orta seviye ve ustu sisli,besiktas,sariyer civarinda partner arayanlar yesillendirebilir.
  • istanbul avrupa yakasında (ataköy, itü ayazağa) oynamak isteyen varsa yeşillendirsin. isteğim düzenli bir oyun arkadaşlığı fakat müsaitlik durumuna göre şekillendirebiliriz.

seviye: orta
  • izmir bostanlı varsa ben de alırım bir dal.
  • antalya'dan katılıyorum.
  • antalya beach parktaki tesislerde olabilecek varsa rez
  • yine abim gibi bir yazar(çaylak) arkadaş rica etti. aynen aktarıyorum mesajı. “ankaradayım. ıtn 7 civarındayım. oran’ da oturuyorum. çankaya ve çok uzak olmayan ilçelerde oynamak isteyenler mesaj atabilir.”
hesabın var mı? giriş yap