• ünlü tenisçi kim clijsteri tribünden eleştiren, vücut yağ oranı %30larda olan bir abinin başına gelmiş.

gerçek wimbledon bu değil

amca da hiç bozmadan devam etmiş. kendisini tebrik ediyorum .

ayrıca ne güzel eğleniyorlar ama değil mi? kompleks yok, elalem ne der diye düşünmeden.
  • dünya bizi kıskanıyor:)
  • olayın etek giydirmek, kadınlık-erkeklikle ilgisi yok. wimbledon'ın kuralıdır, tüm tenisçiler beyaz giymek zorundadır. adamın tişörtü de şortu da beyaz olmadığı için kendi kıyafetlerinden veriyorlar.
  • ulan ne güzel eğlendi insanlar ya dediğim olaydır. toplu taşımada işe giderken izledim videoyu ve gülmemi durduramadım millet eminim bu manyak pazartesi işe giderken niye bu kadar mutlu diye sinir olmuştur.

şu ortadoğulu komplekslerimizden kurtulmamız lazım acilen. bizde olsa somurtup otururdu adam eteği falan giymez bön bön bakardı. hepimiz böyleyiz odun geldik odun gideceğiz.
  • çok güzel bir olaydı. tekrar tekrar izledim.
  • adam ileride torunlarına wimbledon'da oynadım diyecek.
  • duygulandıran olay. eğlenmeye gitmiş insanlar eğleniyorlar. böyle yazınca insanın, e ne olacaktı ya, diyesi geliyor değil mi? ama öyle değil işte. bizde olsa kan çıkar anasını satayım. sikindirik bir amatör ligde bile iki takım taraftarı arasında kavga çıkıyor, insanlar ölebiliyorlar.

eğlenin lan, gülün biraz anasını satayım. birisi size bir şaka yaptığında kaldırmasını bilin. münasip bir şekilde şakayı şakayla iade etmesini bilin. gülün, güldürün anasını satayım.
  • hiç komik olmayan izlerken içime sıkıntılar çöken sahneler bütünü. oldum olası komikli gösteri maçlarını beğenmeyi başaramadım. insan gibi maçınızı yapın evlerinize dağılın şakaları komiklikleri maç sonrası irish pub'da biralarınızı yudumlarken falan yapın ne bileyim. tenis bu değil.
  • başlık sanki olayın gerçekliğinden kopmuş gibi.

adam tenisçilere bir şeyler söylüyor. onlar da korta davet ediyorlar.

adam geliyor. sonra komiklik şey olsun diye zaten pozisyon almış adama bir de etek giydiriyorlar. daha doğrusu dayı eteği kıvrak hareketlerle üstüne geçiriyor. çok da güzel bir kız çocuğu oluyor anında, keh keh.

sonra abi pert oluyor tabi. tenis ulan bu boru mu, evet.
  • bizde olsa...

bu kadar ekmek yediren ikinci bir kalıp daha görmedim sözlük tarihinde... bin yılın kompleksi akmış gelmiş vallaha. ingilteresi, norveçi, etiyopyası fark etmiyor, her yerde her şey olabilir, biz de olamaz.
    bi bitmedi çomar yüzdesine göndermeli ülke aşağılamalar aq. aynı çomarın bin beteri abd'de de var ama bu kadar aşağılık kompleksi yok oralarda...
hesabın var mı? giriş yap