• kendisini otuz küsür yaşında keşfettim, 20lerimde uzun süre nefret ettim.
    şuan fazla dozunun yasaklanması gerektiğini düşünüyorum.
    bir de en güzel istanbul şarkılarını söylediğini.
  • özgürce şarkı sözleri yazıp en dikkat çeken klipleri bizle buluşturduğu zamanlar ne güzeldi.
    şerefe tatlı serseri teo...
  • aşk kırıntısıyla doymaktansa, tek başıma aç kalırım bu hayatta.
  • bir konserine gitmeden, canlı dinlemeden ölürsem gözüm açık gideceğim müzisyendir.
  • bu toprakların rock tanrısı ,öldüğü zaman kendisi adına piramitler dikilip , sunaklar adanmalı.
  • “ papatya” ve “ iki yabancı” şarkılarında “ leon” ve “ çölde çay” filmlerine selam durmuştur.
  • güzel bir gün ölmek için
  • teşekkür ederim bu performans için bu akşamki konserde en önde dinledim saygılar ölürüm kendisine.
  • teoman'ın ekmeğine mani olmak istemeyen insaflı yazarları görmemizi sağlayan şarkıcıdır. teoman duydun mu koçum? adam ekmeğine mani olmadı, hadi yine iyisin. (bkz: swh)
  • 21 haziran 2019 harbiye konserinde ortalığı yıkacaktır.
    özellikle her harbiye konserinde harika performans sergilemektedir çünkü protokol 1.sırada annesi oturur.

-asgari ücret kazanıp, tek cinsel aktivitesi masturbasyon olan kişiler,20 yılı aşkın süredir konser veren ve 2000'lerde piyasa manken bırakmamış bir adamı kötülüyor ya deliriyorum amk. şimdi dm'den sövmeye devam edebilirsiniz canlarım.
hesabın var mı? giriş yap