• seri sonu veya defolu malların ucuza satıldıgı pasaj.
  • (bkz: terkos/2)
  • ihrac giyim urunlerinin halka sunuldugu pasaj ve cikmaz sokak;
    sonunda orange 'in uzerine yeni bronks *un acildigi bolge
    (bkz: terkos cikmazi)
  • içerisinde :don club isimli hoş bir doncunun bulunduğu,seri sonu malların olabileceğinin en ucuzuna satıldığı,istiklal caddesindeki naçizane alışveriş merkezi.
  • minik bi defosuyla birlikte 3.5 milyona aldigim kahverengi oldskool hummel'i daha sonra norvec'te 700 krona (yaklasik 150 milyon tl) gormemle birlikte saygimin daha da arttigi, ayrica h & m (bkz: h and m) gibi magazalar icin uretilen mallarin serisonlarini ve/veya defolularini da cok ucuza bulabileceginiz bir ara sokak. en sevdigim yonu de birinin ba$iniza dikilip yardimci olabilir miyim dememesidir.
  • -pardon bu kazak ne kadar
    +5...
    -milyon?
    +yüzbin
    -zuhaha...
  • enteresandır bulunduğu sokagın adı terkoz çıkmazı olup pasajınsa adının terkos olduğu şahane mekan.
    funk modasının zirvede olduğu şu günlerde ingiliz firması moto ve yanı sıra top shop ve h and m ürünlerini 2 milyona aldığınız yer.
    yanımda götürdüğüm bi ingiliz son 10 yılda bu kadar alışveriş yapmadığını poşetin içine birbiri ardına tıktığı malları ağzının suları akarak pek şaşkın ve minnettar anlatıyordu.
  • ilk bireysel alışverişimi burdan yapmıştım*taa eskiden sadece beyoglundaki travesti ve fahiseleri giydiren sonraları alter genclerin ay terkoostan aldım super nidalarina maruz kalan, artan talepten dolayı fiyatların da arttığı gözlenen ancak yine de coşkundan ilginç parçaları ucuza kapatabileceğiniz mekan.
    pulp ın ilk sermayesini de oluşturan mekan da burasıdır, zira burdan 2.5 milyona 3 etek alıp tanesini 15 milyondan encore* a pazarladığım ve ticare adım attığım da görüşmüştür
  • buraya giden buraya da gitti,
    (bkz: beyoğlu iş merkezi)
  • terkos'un güzel yanı çok güzel şeylerin bir iki milyona satılıyo olması terkosun kötü yanı giysiyi büyük bir mutluluk içersinde alıp şöle istiklalde bir kaç adım atıldığında aynısından bissürü kişide görmek.
hesabın var mı? giriş yap