şükela:  tümü | bugün
  • 2009 yılından beri neredeyse her gün sözlüğü takip ederim. bugün robert pattinson hakkında yapılan eleştirilerin tıpatıp aynısı 2014 yılında ben affleck için de yapılmıştı. eminim zamanında, christian bale için de aynı eleştirileri yaptılar. yıllar geçiyor, zaman değişiyor ama değişmeyen tek şey ekşi sözlük bir siki de beğenmeme timidir. bunlar kadim bir organizasyondur. değişimi, yeniliği asla sevmezler.
  • yarak gibi olacağı heyecan vermeye çalışırken tüm hevesi kaçıran test çekimi videosundan belli olan film.

şu videoyla gaza gelen adam harry potter'la uçuşa geçer, pokemon'la camdan atlar...
  • (bkz: robert pattinson) tam bir terfi almış robin gibi
  • yayınlanan kamera test videosundaki sountrack, 1992-95 yılında yayınlanan (bkz: batman the animated series) çizgi film serisinin sountrack'inden faydanalarak oluşturulmuştur.
    ilgili video 'nun 30. saniyesinden iyibaren duyabilirsiniz notaları. darth vader falan diyen ağır cahillere duyurulur.

eminim batman begins ve joker kıvamında, kült film doğacaktır.
  • ekşicilerin yapım aşamasında çamur attığı her film vizyonda zirveyi sallıyor ve çok beğeni alıyor. sayenizde beklentim büyük suserler, teşekkür ederim. kostümden senaryo analizi yapmayı başaran üst düzey sinema eleştirmeni suserler, film vizyona girince eski girdilerini silip filme övgü düzecek. sadece bekleyin.
  • ben affleck ile subjektif olarak en iyi, objektif olarak en comic accurate (kaynağa sadık) batman'i kötü filmlere feda ettikten sonra modifiyeli batman kostümü giymiş dick grayson gibi görünen robert pattinson'ı görmek bana acı veriyor.

yoksa robert pattinson twilight'tan sonra kendini geliştirmiştir, iyi oyuncu olmuştur falan bunlar başka hikaye.
  • yönetmen matt reeves'in robert pattinson'ı batman kostümlü test çekimi videosunu yayınlandığı film. michael giacchino'nun müziğiyle birlikte gaza geldiğimi söyleyebilirim.

https://vimeo.com/391277390
  • bir nota eksik ile darth vader müziğine sahip bir çekime konu olmuş dc kahramanı.
  • gaspar noe sen misin?
  • bence güzel bir filmin çıkacağını gösteren videodur.

robert pattinson'u twilight ile sınırlamak abes olur. adam başarılı bir oyuncu. sadece yanlış bir proje ile meşhur oldu ki kendisi de bazı röportajlarında twilight ile dalga geçer. batman olamaz denmiş. adam 185 cm ve hollywood antrenörleri elinin altında. proje için gerekli ise 8-9 aya aynı boyda olan (bkz: henry cavill) gibi olur merak etmeyin. filmler için tavuk göğüsünü blenderdan çekip içen adamlar bunlar.

yüz hattı tam küçüklüğümüzdeki o meşhur çizgi filmin batman'i andırıyor. şahsen çok doğru bir cast olmuş. robert'in herkesi şaşırtacağını düşünüyorum. bu tip filmlerin en büyük sorunu (bkz: villian) denilen kötü adam ve senaryonun tırtlığı oluyor. bunları çözerlerse bence film başarılı olur.