324 entry daha
  • batman karakterini robert pattinson gibi ne idüğü belirsiz birisi oynayacak ve bazıları ciddi ciddi leziz diyor.

allahını seviyorsanız siz film eleştirmeyin yahu. robert pattinson kim köpek ya?
  • de ja vu

ben affleck rolü aldığı gün "gelmiş geçmiş en kötü bruce wayne" denmişti.
    heath ledger için "joker olacak" dendiğinde gelmiş geçmiş en kötü joker dendi. çünkü en bilinen filminde eşcinsel bir kovboydu.

doğmamış çocuğa don biçme sevdalısı tayfanın şimdi ki hedefi robert.

adam "robert pattinson kim" demiş ya, ve bu konuda da ciddi ha.
  • iyi bir seyir ihtimali olması için imkân yok. son justice serisi berbattı daha ne bekliyorsunuz bu adamlardan. kedi kadın ve müfettiş gordon siyahi olmuş. bu politically correct meselesi iyice mide bulandırdı.

oldu olacak robin hem siyahi hem hintli hem japon karışımı olsun yanınada karakteri gay yapın batman ile halvet olsunlar. filmin adı benden gelsin.

(bkz: batman forbidden kiss)

yapın bu filmi kesin tutar. emeği geçenlerin elinin ayarına tüküreyim.

edit: catwoman'ı filmde siyah yaptıkları gibi flash'ın kız arkadaşını dizide siyah yapmışlardı. karakterleri siyah veya olduğundan farklı şeylere dönüştürmek için harcadıkları enerjiyi yeni karakter yaratmak için harcasalar hem bu kadar tepki çekmezlerdi hemde biz yeni karakterler tanırdık. söylediğim yapımların rezilliği için yorum yapmaya gerek yok sanırım. bunlar üzerinden savunmaya geçenler komik oluyor. kimse batwoman lezbiyen diye eleştiriyor mu? karakterin özü bu çünkü. benim tepkim buna.

pattison'ın iyi oyuncu olduğunu iddia eden taş olur. yazan arkadaşlardan sonra bende inceledim. film ortalaması 5 civarı olan birine methiye düzene ne desek boş. ben affleck'in iyi bir batman olduğunu düşünüyorum. tam tersine olumsuz yazanlara karşı yorumlar yaptım ki jl serisi isteneni veremedi. twillight hayranları ve pattinson fanları rahat olsun izleyin filmi bir soluklanın.

edit2: paralel evren olaylarının çizgi roman evreninde esnek olduğu konusunda yazan arkadaşlara katılıyorum. ama burada yapılan kötü bir başrol oyuncusu ve sjwnin saçma bir şekilde "tamamen kar amaçlı olarak" biraraya getirilişi. pattinson o cılız tipi ve aynı oranda cılız oyunculuğuyla olsa olsa (bkz: darkwing duck) olur.

edit3: suicide squad'taki joker karakterini oynayan 49 ödül almış (bkz: jared leto) nun harika joker olacağını iddia edenler doluşmuştu. çok iyi hatırlıyorum. biz yine olmaz dedik. noldu peki? rezalet ötesi bir joker oldu. 49 ödüllü adam joker rolünün altından kalkamamış 3 tane iyi denebilecek filmde oynadı diye adam batman oynar demek sığ bir yorum olmuyor mu yani. olay bir kaç iyi filmde oynamak veya ödül almak değil o role uygun değilsen değilsindir. zaten filmin batman kronolojisini alt üst etmesi başlı başına bir falso.
  • favori süper kahramanımın beklenen yeni filmi. yeni oyun da bugün boy gösterdi ve tırt gibi. filmi iyi olsun bari. 2021'de bolca batman muhabbeti dönecek belli ki.
  • fragman an itibari ile düşmüş. 2 dakikalık görüntülerden anladığım kadarıyla diğer filmlere kıyasla çok daha karanlık ve brutal bir film olacak. biraz the dark knight biraz da keaton batman'i tadı aldım ayrıca. robert pattinson umarım iyi bir iş çıkarıp güzel bir batman performansı verir diye umuyorum.
  • çok farklı ve artık olması gereken bir batman bizi bekliyor. bugün yayınlanan zack snyder's justice league traileri ile dc bombardımanına düştük. kaçınnn. :))
  • merakla beklenen film.

beklediğim filmlerin fragmanını izlemem normalde ama buna dayanamadım ve izledim. fragmanın müziğini iyi seçmişler. something in the way iyi bir seçim. bu seçim fragmanı kurtarmış ama filmi ne kadar kurtarır bilinmez.

robert pattinson kendisini çok geliştirdi oyunculuk konusunda ama izleyicinin görsel hafızası diye bir şey de var. ne çizgi romanlarda ne beyazperdede ne animasyon filmlerinde bu tip bir bruce wayne olmamıştı. bu bakımdan kendisini kabullendirme konusunda işi zor. ekstra bir oyunculuk sergilemeli gerçekten.
  • yav salın şu yarasayı rica ediyorum. bir şeyinde tadını kaçırmayın. karakterin biraz demlenmesine tozlanmasına izin verin ağabey. sikicem dc atmosferinizi şekilli duruşlarınızı. bu işlerin bir mekaniği kimyası vardır. tamam sonra yine çekersiniz lan sertaç ortaç şarkıları gibi hepsi aynı tornadan çıkmıyor mu zaten? şimdi beni bi dinleyin anam...... torbalar kalsın, siz gezee gezee bi dolaşın... sonra yine çekersiniz!

yönetmen: "gamarayı eyice garartında oğlanın vitaminsiz olduğu görükmesin haa"
  • robert pattinson harbiden kim oluyormuş amk? alacakaranlık kestanesi gibi tirt bir seriden sonra batman gibi bir karakterin tüm karizmasını da yerle bir edecektir.
    batman michael keaton'dur, joker jack nicholson.

edit: geldi yine kuşağını siktiklerim.*

edit: adamın filmlerinin imdb ortalaması 5.3 hala savunuyorlar . ok loser
2024 entry daha
hesabın var mı? giriş yap