• come around sundown'dan nefis bir kings of leon sarkisi.

beneath the dance hall lights,
    you seem a girl so south,
    lights up the ground,
    if you give up new york,
    i'll give you tennessee,
    the only place to be

the cowboy's burning eyes,
    don't like the sight of me
    to straight, enough to breathe
    i like your point of view,
    so don't you shy away
    ride out the wave
    ride out the wave
    ride out the wave

ride out the wave
    ride out the wave
    you had me holding on
    another time and place
    ride out the wave

carry yourself away
    the one and only place
    ride out the wave
    ride out the wave
    ride out the wave
  • şu dünyada ölmeden önce dinlenebilicek en güzel şeylerden biridir. yine yeni ve yeniden bu herifler* iyi ki başımıza gelmiş dedirten bir şarkıdır.

come around sundown'un en iyilerinden.
  • beni gittikçe kol'a sardıran şarkı. süper.
  • sesinin çatallanışını yediğim.
    tam eddie vedder lik tonlar bunlar ama hakkını vermiş.
  • dean koontz tarafından 2003 yılında yazılmış olan kitap. konu olarak çok ünlü, "the face" olarak anılan bir aktörün aldığı garip tehdit mesajları ve koruması olan eski bir polisin onu koruması gibi özetlenebilir. her ne kadar sıradan bir polisiye hikaye gibi dursa da yazarın koontz olduğunu hatırlatıyor ve spoilere girmemek için kitapta geçen acaip olayların ne olduğunu yazmıyorum. gerek hikaye gerek anlatım olarak oldukça güzel bir kitap.
  • 1980 den beri satista olan ve sonunda yerini dergilere kaptirmis olan bir ingiliz dergisi. satislarin dusuk olmasi nedeniyle kapatilacagi aciklandi.
  • baya kötü bir prooğram. bir kere adil değil çünkü jurilik yapan da koçluk yapan da aynı kişiler. hak yeniyor. ve fakat tabi ki beni bu adaletsizlik hiç ilgilendirmiyor çünkü naomi campbell için izliyorum. kadın tam anlamıyla kralliçe. tripler, drama queenlik, kapıları çarpı çarpı vermeler, kendi takımındaki kızların canına canına okumalar falan derken tek seyirlik performansı o sergiliyor.

bir de o nasıl yürümek bea! genelde manken hayranı, podyum manyağı vs değilim ama naomi bir yürüyor arkadaş abooooo, dünya duruyor.

özetle, naomi varsa ben de varım.
  • 2. sezonunu izledim tamamen senaryo olduğunu düşünüyorum. ama naomi tam bir queen, anne v ise su gibi kadın valla. lydia hearst cok ezikdi, benedict cumberbatch'in eski sevgilisi lan kadın, nasıl ezik olabilir? sezon sonunda bence hakeden kazandı.

--- spoiler ---

naomi tiananın favori olduğunu bile bile elemedi ki eleseydi anne v. de elenmiş olacaktı. burdan zaten senaryo olduğunu anlıyoruz. finale tüm koçların birer mankenle gitmeside çok beklenen bir durumdu. yani lydia ve anne 1, naomi 2 yarışmacıya sahip olduğu hafta aha dedim naomininkilerden biri gidecek, öyle de oldu zaten. ayrıca ray'in finalde ne işi vardı allasen??! bide elemeden sonra sen nasıl benim yarışmacı mı elersin kavgaları çok yapaydı.

neyse izlediim işte. anne v meleksin.

--- spoiler ---
  • the voice'un model arayan versiyonu olacak. modellik koçları arasında coco rocha , karolina kurkova ve naomi campbell var.bu isimlerin olduğu bi programın seviyesi baya yüksek olur diye umut ediyorum.
  • az önce bi bölümünü izledim. buradaki yarışmacılardan model olursa bizim türk kızlarından da olur. model koçları yarışmacılarından daha güzel lan.

yalnız ray hariç, ray'e laf yok, hakiki güzel hatun. gerçi yarışmayı kazanamayacak gibi görünüyor ama olsun, netleştirelim yani, hakikaten güzel hatun.
hesabın var mı? giriş yap