• steven mackintosh ve olivia williams'ın rol alacağı 60'ar dakikadan 8 bölümlük dizi. çekimlerine bu ay başlanacağı söyleniyor.
  • imdb puanını hak eden bir dizi. 1940, ingiltere'de bir otel dolusu müşteri ve çalışan, sekiz bölüm. steven mackintosh ilk bölümden son bölüme kadarki fixer'lık başarısıyla dönemin ray donovan'ı olarak boy gösteriyor.

tek mekanda çekilmiş bu kadar renkli ve çok boyutlu hikayeye sahip bir iş hatırlamıyorum. tonla karakter var ama iki bölümde hepsini tanıyıp kafanıza yerleştirebiliyorsunuz. müzikler zaten geçtiği dönem itibariyle muhteşem. dikkatli dinleyince özenle seçildiklerini ve hikayeye katkı sağladıklarını anlıyorsunuz.

tüm hikayeyi bir büyük çerçeveye alıp, savaşın ortasında toplumun her katmanına dair (eleştrisilerini de esirgemeden) bir avuç hikaye anlatan, izlenmesi gereken bir dizi.

--- spoiler ---

bizim jenerasyon için bildik ve eskimiş bir numarayla final yapmalarına da aşırı içerledim. çok güzel yapmışlar, bir an boş bulunup yedim.
    --- spoiler ---

matt ryan'ı doğal saç rengiyle jilet gibi izleme keyfini de ayrı bir yere koyuyorum.
hesabın var mı? giriş yap