• (bkz: nigger)
  • sanırım bizim mahallede çekilmiş.

http://img803.imageshack.us/…/1746/08112011098p.jpg
  • daha önce hiç bir şey six feet under ı benim gözümde bir numara olmaktan vazgeçiremez diye düşünüyordum; ki oldukça fazla dizi izlemiş biri olarak söylüyorum bunu; ama ilk altı bölümü izledikten sonra yavaş yavaş bunu ciddi anlamda düşünmeye başladım, geri kalan bölümler ve sezonlar da bu kadar iyiyse, yeni bir numaram olmaya adaydır. şiir gibi işleyen bir şeydir kendileri.
  • peygamber gibi dizidir. hakkında kötü bir şey söyleyen kişiyi hemen oracıkta sikerler.
  • bir yapımın efsane olması için birçok etkenin ve başarılı seçimin bir arada olması lazım ve the wire'da bunlar saymakla bitmiyor.
  • çok hafif spoil

s2 bölüm 11 in son 10 dakikası tv tarihindeki en iyi anlardan biridir, her şey nasıl da zekice bir tesadüfe bağlı oluyor öyle. zekice tesadüf mü olur demeyin , oluyor. ah zaman, ah zamanlama, nasılda kötülükten yana işliyorsun her zaman.
  • istanbul - izmit tren yolculuğunda, körfez yakınlarında üst üste konulmuş konteynerları görünce birden aklıma düşen dizi. çalışan abileri, tırları, vinçleri gördükçe elimi cama dayayıp o atmosferi hissetmeye çalışıyorum. öyle bir dizi işte amına koyim. tabi başka dizilerde var, böyle pat diye kendini hissettiren. hastaneye gittiğimde doktorlar, heybeliada'nın arka taraflarına gidince lost, taksiye binince akasya durağı, maltepe cezaevinin önünden geçerken de aklıma direkt oz geliyor.

öyle içime işlemişler anasını satim.
  • açık ara farkla, yer yüzünde yapılmış en iyi yapım. eğer mükemmel diye bir şey varsa: bu mükemmel bir yapım.

al dostoyevski'nin suç ve ceza'sını vur buna. o derece.

dizi falan diyip adını kirletmek istemiyorum.

bu cilt cilt yayınlanmış taşşşşşşşaaaklı bir "film" abicim.

helal olsun be!..
  • divxplanet'te beşinci sezonu çevrilmeye başlanan dizi. divxplanet'e teşekkürü borç bilir, biraz daha hızlı olmalarını rica ederiz.
  • divxplanet'te tüm sezonlarının türkçe altyazılarının tamamlanmasına sadece 9 bölüm kalan dizi. şimdi başlasam çeviriler bitene kadar diziyi bitiririm gibi geliyor bana yoksa şüphen mi var?
hesabın var mı? giriş yap