• avrupa sampiyonasi 2020 kadrosu icin kendisi yerine lucas digne yi tercih eden deschamp a akil sir erdirmek mumkun degil.. 2021 yilinin tartismasiz en efektif sol beklerden birisiyken bu karar buyuk talihsizlik olmus kendisi icin..
  • atletico madrid'in a takımında hiç resmi maça çıkmadan 30 milyon euro karşılığında real madrid'e transfer olmuş.
  • kakanın manchestere iki savunmacıyı birbirine çarptırıp attığı gölü hatırlatan bir gol attı atalantaya.
  • böyle sol bek mi olur???? inanılmaz skor katkıları veriyor.
  • kardeşi lucas hernandez ile geleceğin en iyi sol beki olmasına kesin gözüyle baktığım futbolcu. biri real madrid diğeri atletico madrid solunu domine edecektir. tek sıkıntı milli takımda hangisi oynayacak olması. bence hazır imkanları varken birinin ispanyayı seçmesi lazım. *
  • (bkz: son heung min'in burnley'e attığı gol) den sonra gördüğüm en güzel golü attı helal olsun.

link
  • abartıyor diyeceksiniz ama roberto carlos'u hatırlatıyor bana.
  • bu adam ve digne dururken, fransa milli tamımında gidip rabiot’un sol bek oynaması inanılmaz bir olay. milan’ın bu sene belki de en iyi futbolcusuydu, takımı bir sol bek olarak kaç maç taşımıştır kim bilir.

edit: iki tane yazar arkadaş uyardı, digne sakatmış.
  • bugün lazio ağlarına belki de kariyer golünü bıraktı. yaklaşık 70 metre top sürdü, topu kendi ceza alanında aldı diyebiliriz maignan'dan.

bu sezon milan'ın şampiyonlar ligi performansında inanılmaz büyük bir yere sahip. tonali ile beraber bence en önemli oyuncu kadrodaki.

çok delici, top sürme, tek pas, orta, şut; savunma özelliği ile bu sezon bana göre en iyi sol bek uzak ara. kendisine denk bir isim düşünemiyorum şu an.
  • çok büyükmüşsün çook. ne yaptın yiğidim sen öyle, uzun zamandır böyle bir gol izlememiştik. anlatmayacağım golü ama mutlaka izleyin mutlaka.
hesabın var mı? giriş yap