• hayatimda baska hicbir dizide bu kadar agladigimi bilmiyorum. (aski memnu bihterin olum sahnesi dahil asjdshdjsk)

hayatimin dizisi diyemem, ama gercekten cok guzel bir yapim, aglamayi da gulmeyi de edebiyle gerceklestiriyor. tum ovguleri sonuna kadar hak eden naif bir dizi.

milo ventimiglia’yi heroes’un ilk sezonundan bu yana asiri asiri severim. * bence bu dizideki jack rolune de cuk diye oturmus ve cok da basarili bir performans sergilemekte.

--- spoiler ---

ikinci sezon ilk bolumu ile yine milo’nun o sahane performansini gorebiliyoruz. bu sezon benim beklentimin altinda basladi acikcasi ama bolumler ilerledikce daha da guzellesecegine eminim.
    jack’in nasil oldugune dair ilk ipucunu goruyoruz. yalniz burda jack’in kizi kate’in ilk sezonda da bahsettigi “hepsi benim yuzumden” durumu nasil baglanacak merak etmekteyim. ama bolca aglamaya kendimi simdiden hazirladim

--- spoiler ---

imdb oylamasi 8.8 dizinin hakkini veriyor.

bi de soylemeden edemicem, rebecca tam bir irispisin (henuz bir skyler white degilsin ama)
  • uzun zamandır ertelediğim bir diziydi, başladım ve bayıldım.

retro dokuları sevdiğimden mi flashbackli yapımları sevdiğimden mi bilemedim ama bende yarattığı etki büyük. kesinlikle color grandingçok başarılı. hikayenin güzelliğine doğru ışık ve renk eklenince sanki o ambiyansta yaşıyor gibi hissediyoruz.

insan olmanın küçük detayları, biz beşerilere ancak ekranlardan anlatılabiliyor zira kaybettik duygularımızı.

bu arada eğer etrafınızdaki birilerine empati ne öğretmek istiyorsanız diziyi izlettirin.

kendinden birşeyler bulmanın ötesinde size sizi anlatıyor.
  • dizideki tüm ilişkiler (tercihen jack ve rebecca) resmen yaşanmak istenen dizi ilişkisi tipi. herkes birbirine öyle anlayışlı, tartışırken bile öyle saygılı ki izlerken hayretler içinde kalıyorum.
  • insana seyrettiğinde acayip bi dinginlik hissettiren dizi. bakıyorum herkes ne kadar naif ne kadar hiçbir şey olmuyorken her şeyin olduğunu falan anlatmış ve tam doğru yere parmak basmışlar. dizi yaşıyor abartısız bir şekilde yaşıyor biz de kendimizden ne bulursak hemen alıp ona göre hissetmeye başlıyoruz.

biraz depresif modda takıldığım şu günlerde inanılmaz iyi geliyor ayrıca. kolay kolay ağlayamam ama bi tuzlu su birikintisi bırakıyor gözümde.
  • çok kaliteli yapım,şans eseri denk gelip birinci sezonu keyifle bitirmiştim.bi kere bu dizi gündüz izlenmez kesinlikle gece izlenecek yanınızda kimsede olmayacak arada mal mal yorumlardan uzak durmak için.kapatacaksın ışıkları alacaksın biranı ya da şarabını sabaha kadar kesintisiz izleyeceksin.insan duygularını ilişkilerini öyle ince ince işlemişler ki bünyede -ulan bu dolan gözlerim olamaz sanırım ekrana çok baktım-gibi triplere sokabilir.garip bi dizi fena etkisi altına alıyor,keyifle izleniyor.
  • 2. sezon 2. bölümüyle jack'in o mükemmel kişiliğini bir kere daha gösterdiği dizi.

--- spoiler ---

kate ile arasındaki sevgi inanılmaz etkileyici. özellikle şu sahne ile yine gözlerde yaş bırakmadılar. bu dizide tek sevmediğim karakter kevin. dizinin mükemmeliğinde eğreti duruyor kendisi.

--- spoiler ---
  • s1e7'deyim kendimi tutamadım ve haykırmak istiyorum ki "bu ne şahane ötesi dizidir!"
    çok yabancı dizi izlerim ancak bu dizi dram sevmeyen bünyeme bir sıcak çikolata içirmiş gibi etki yaptı...
    kendimi dışardan izleyip sanki ben de izleyici olarak bir filmin içerisindeymişim hissiyatı oluşturdu, hareketlerimin falan arkasında melodi çalıyo sanki...
    sıcacık bir dizi, her bölümde ağlamayayım diye gözler kan çanağına dönüyor...
  • çok güzel dizidir. iyi ki
    keşfetmişim.
  • bir paket mendille izlemenizi tavsiye ettiğim tatlı mı tatlı muhteşem bir dizi. jack reyiz hayalimdeki erkek modelisin yemin ederim.kendine mağara adamı diyor.keşke sokaklar giyinmiş barzolar yerine böyle mağara adamı dolsa..
  • sakin, sıcak, doğal, gerçek. her şeyiyle mükemmel bir dizi.
hesabın var mı? giriş yap