• muhtesem bir cizgi roman cizeri.
  • çizgi roman sanatçısı ayrıca senarist, yönetmen ve müzisyen. scratch art tekniğiyle oluşturduğu noir atmosfer bambaşka bir çizgi roman evrenine götürür.
  • çizgi roman severim. flaneur basana kadar haberim yoktu bu isimden. sırf zürihli ve limited basım diye r.i.p isimli albümünü aldığım sanatçı. beğendim. karanlık, hiç kelime kullanmadan sinemavari bir anlatım kalitesi yakalıyor. darısı bizim apaçi politik mizahla ömür tüketen uykusuz yeteneklerinin başına.
  • sanatçı, sinemacı, şarkıcı ve çizgi roman ressamı ott klasik çizgi roman üretim teknikleri dışında, yazı ve resim ortaklığını scratch art tekniği ile tek bir cümle kurmadan bozarak eserlerini görsel bir şölene dönüştürmeyi başarıyor.
    ott, kretuar yardımıyla bir cerrah gibi kazıyıp yonttuğu sayfalarında, seks, uyuşturucu ve şok’n roll kavramını birleştirerek çizgi romanlarında korku ve gerilim hikâyelerini okurun içine ustaca işliyor ve yarattığı bu karanlık evrenin korku tünelinde okurunu sinir bozucu ve ürpertici yolculuklara çıkartırken, çağdaş grafik anlatımıyla eşsiz başyapıtlar ortaya koyuyor.
  • flaneur’dan çıkan çizgi romanınlarına sahip olmak istediğim yazar... maalesef hiçbir yerde yok satmak isteyen yeşillendirebilir
  • mondi tire kutsan’ın yönetim kurulu başkanı
  • harika bir çizgi romancı.
    elimde 3 adet limited baskısı bulunmakta olup almak isteyen suserler yeşillendirebilir
hesabın var mı? giriş yap