1222 entry daha
  • çok da severek kullanıyordum. dünyanın her yerinden bir sürü ressamla, sanatciyla ve başka başka insanlarla farklı konularda sohbet, bilgi, paylaşım, baya sarmışti yani. biraz günlük gibi de kullanıyordum. bir derdini yazsan çok kişiden yorum, destek geliyor falan. samimi bir ortamı vardı. (türk kullanıcılardan ve gerçek hayatta tanıdığım insanlardan uzak takılıyordum)
    benim için kötü oldu. ne zaman tekrar açılır kim bilir…
    (vpn ile erişebilen var mı? ben denedim ama olmuyor gibi)
  • oh iyi ki silindi. darısı tiktok hatta instagramın başına.
  • yanlış bilginin önüne geçmek adına silindi derken sadece türkiye'de kullanılamıyor ve türkiye'de bulunan hesaplar için dondurulmuş durumda. yurtdışında iseniz bir problem yok yani şu an çatır çatır kullanabiliyorum. sanırım türkiye'ye olur da gelirsem kullanmaya devam ederim, buna bir engelleme yok.

bu arada silinme diye bir şey yok:

"bir threads profili oluşturduysanız ve türkiye'deyseniz profiliniz dondurulacak ancak silinmeyecektir."
  • ölü doğdu cart curt yazıyorsunuz falan ama son zamanlarda yükseliyordu kullanımı. hatta x'i geçti diye okudum kullanıcı sayısında geçenlerde. ayrıca kapansın yasaklansın diyen bir akıl yoksunu kitle var onlara bir şey demiyorum. burası kapalı kaldı o kadar hala aynı kafa.
  • bir ne gerek var ki şimdi buna uygulamasının son buluşu.
hesabın var mı? giriş yap