şükela:  tümü | bugün
  • ing. çabuk yanma özelliğine sahip nesne. kav veya çıra gibim.
  • lokasyonunuza gore yakinlarinizdaki kizlari veya erkekleri gosteren bir iphone app i.
  • ankarada sanırım pek kullananı olmayan bir app. güzel bi kız çıktı yanlışlıkla ratelemedim başka da çıkmadı. amına koyayım tinder vazgeçtim lan geri getir şu bilkentli kızı.
  • tam bir sefa pezevengi app'i. yalniz abd gibi komsuluk iliskilerinin yarro oldugu yerlerde cevredeki cevherleri bulma adina fayda saglayabilir.

1 mil otemdeki sevgili erin bekle beni geliyorum hayatim.
  • çok beğendiğim uygulama.

normalde her şeyi indirmem,
    veri gizliliği vs. benim için önemlidir ama bir şekilde güvenimi kazandı bu uygulama,
    her şeyi de ayrıntısına kadar çok kaliteli.

ancak gerçekten pek kullanan yok,
    sanırım istanbula turist olarak gelenleri bu yüzden bol bol görüyorum.

ve yanlışlıkla beğenmediğim kişilerle,
    şu ana kadar beğendiğin kişileri görememen büyük eksiklik.

edit: fotograf eklenemiyor amk. kıçımı yırttım yine eklenmiyor.
    edit 2: telefon değiştirince oldu şimdi fotograf işi, oysa daha önce başka bir telefonda daha denemiştim onda da olmamıştı, biraz şans işi demek.
    edit 3: lanet uygulama, zaten işe yaramıyordu, vakit geçirmek için, küçük de bir umudun yardımıyla kullanıyordum. son güncellemeyle gps'imi açmak istiyor, nah açarsın!
  • cok basit uygulama, daha onemlisi de

(bkz: it works)

tabi bu yurtdisi icin gecerli.
  • muthis bir uygulama fakat turkiye'de kullanimi yeterince yaygin degil.
  • sanirim bug sorunu var. kimi like'lasam match ediyor. onu da gectim iki dk sonra direk mesaj geliyor hatundan. oyle bir dunya var mi lan? kimi kandiriyosunuz aslanim siz.
  • ismail yk sendromunu bitiren uygulama.
    sizin beğendiğiniz sizi beğenmez, sizi beğeneni siz beğenmezsiniz diye bir şey yok. gayet başarılı. deneyin derim.