• fiat egea degilmi bu.
  • gayet yakışıklı. 250-300 bin bandında olursa ve kullanıcı deneyimi olarak kronik problemler saptanmazsa, piyasaya sürüldükten 5 sene sonra en azından iç piyasayı domine eder. dedikleri gibi tek şarjla 500 km de yol yaparsa dış piyasada da tutunur. hayırlısı inşallah. sokağımda italyanların, korelilerin, fransızların tenekelerini gördükçe ve bunlara akıtılan milli serveti düşündükçe kahroluyordum. umarım layıkıyla başarırız. emeği geçen herkesin ellerine sağlık.
  • çok iyi ama fiyatı ne olacak acep.
  • türk (t büyük) aracı. araç herhangi bir partinin değil türk (tüm harfler büyük) devletinindir. desteklenmelidir.
  • 2032de düşük kilometrelisini yüksek pil ömürlüsünü sahibinden.com da arayacağım araç.
  • (bkz: peugeot 508)
  • togg kapı sesi de varsa yeni göz bebeğimiz olacaktır*
  • bir şeyden de mutlu olun aq. dışı çok güzel olmuş, inşallah mekaniği elektroniği de aynı olur. iftihar ediyorum.
  • yan aynalari kamera seklinde olacakmis. ayna goruntusu iceri yansiyacakmis.
  • ulan detaylar falan acayip guzel, de benim anlamadigim bir husus var, bu adamlar bu kadar detay, tasarim, kusursuzluk yapacaklar ve bunu basina sizdirmayacaklar, son ana kadar saklayacaklar, arkadas hic inandirici degil, ne ara yaptiniz olm bunu ne ara ?
hesabın var mı? giriş yap