• (bkz: 26 ağustos 2016 atiker konyaspor beşiktaş) maçı sonrası başlattığım kampanya.

forvette oynasın mı eheheheh diyecekler kampanyadan uzak dursun.

şaka kaldıracak durumda bile değilim renksizdaşlar.
    biliyorum hepiniz haykırarak soruyorsunuz "neden tolga beşiktaş'ın kalesinde" bu inanılmaz basit bir soru ama cevabı bizlere niye verilmiyor.

ya hadi iki sene avrupa'dan elenmemize sebebiyet verdi onu şöyle böyle geçirdiniz nasıl bilmiyorum.

ama bu kampanyayla en azından şu soruya cevabı istiyorum.

tolga neden oynuyor ve şuan fabricio oynamıyor? neden? haykırıyorum neden?

şenol güneş bu soruya cevap vermek zorundasın, fabricio'yu oynatmak zorunda değilsin ama tolga şu şu sebeple hala bu amına kodumun kalesinde demek zorundasın.

artık bir cevap bekliyoruz en azından belli çünkü o kale öyle boş kalacak.

son not: eğer bu kampanya başarıya ulaşmazsa şampiyonlar ligi grubumuzda tolga'nın kaleden çıkamaması yüzünden gol yiyeceğimizi ve her şeyin batacağıni biliyorsunuz hepiniz, sahip çıkın bu kampanyaya.

edit: desteklerinizi buraya entry girerek ve twitter'da #tolgakulübeye yazarak gösterebilirsiniz. nevzat demir'e mektup mu yollarsınız ne yaparsınız bilmiyorum ama destek olun.

edit2: adamın ekmeği size mi kaldı diyen renkli ajanlara cevap vermiş bir arkadaş (bkz: #62591698)
  • uzun süredir peşinde olduğum kampanya. adamın ekmeğiyle oynamayın denmiş! 31 yaşında, hala bursla geçinmeye çalışan bir doktora öğrencisiyim ben. paramdan kalan kısmıyla beşiktaş'a feda olsun diye harcama yapacağım sonra da milyon dolarlar kazanan adamların ekmeğini mi düşüneceğim bir de? sikerim öyle işi!

zor dönemlerinde beşiktaş'ı bırakmayan kaptandır denmiş. geçen sene galatasaray maçında protesto edileceğini bildiğinden sırtım ağrıyor diye sahaya çıkmayan ben miydim?! taraftar kendisiyle barışalım, şampiyonluk yolundayız motivasyonu düşmesin madem bir türlü kesilmiyor diye maç öncesi çağırdığında gitmeyen, kazanılan maç bittiğinde kaptan olmasına rağmen herkes taraftara koşarken gitmeyen bu adam mıdır beşiktaş'ın ruhu?
  • hayır şl'de neden yabancı kaleci oynatamıyormuşuz onu açıklasın birisi. kessin başka bir mevkiden yabancı ak, şart mı tosiç, beck bilmem ne? tolga da gene kadroda yedekte durur çok şartsa, utku çıkartılır, onun yerine başka mevkiden yabancı kesilir, alt yapıdan o mevkiye adam konulur, çok mu zor yani? saçma sapan şeyler yazmayın tolga oynamak zorunda diye, yok öyle bir şey.

bütün beşiktaş'a gönül verenlerin desteklemesi gereken kampanya. hatta daha da ileri gidip inönü'de ilk maçta bu herif ağlaya ağlaya volkan demirel gibi kaleyi terk edip soyunma odasına kaçana kadar yuhalamalıyız bu herifi.
  • eninde sonunda olacak. seyirci tolga'ya bir mac esnasinda oyle yuklenecek ki, birakin sonraki maclari, o macta bile oyunda kalamayacak. bu artik bir ihtimal olmaktan cikti. bagira bagira gelen bir gercek.
    tolga'da, 'hocam beni yedege cek.' diyecek karakter olmadigini gorduk. onun adamligi onemli bir derby oncesinde sakat numarasi yaparak sivismaktan ibaret. geriye senol hoca'nin bu gercegi gorup tedbir almasi ihtimali kaliyor. ne yazik ki, o da adeta 'tolga benim kiymetlimmssss' dercesine hareket ediyor. bundan zarar goren ise kulup oluyor.
    sayet tedbiri seyirci almak zorunda kalirsa, sezon boyunca tolga yedek kaleci olarak da kalamaz. o yuzden bu sorunun bu hafta icinde cozulmesi lazim. bence senol gunes buralari okumuyordur ama tolga denen zimbirti okuyordur. kardes, 18 kisilik kadronun da disinda kalmak istemiyorsan efendi efendi cekil kenara. parani tikir tikir aliyorsun nasilsa. ustune, kendine sovdurmek hos bir sey degil.
  • desteklediğim kampanya...

illa sövek mi?!
  • beşiktaşlı olmayanlar hatta bazı beşiktaşlı kardeşlerimiz de anlamıyor! geçen bir beşiktaşlı kardeş sözlükte "hocadan daha mı iyi bileceksiniz demek ki idmanlarda en iyi tolga" gibi naif bir tavır sergilemişti. tolga'nın performansı zaten kötü de daha iyi bile olsa istemiyorum ben bu insan evladını artık! bir kere adam siklemiyor lan! ben bu adam beşiktaş'a geldiğinden beridir her maçını izlemişimdir. adam bir kere mücadele içinde değil. adamın bir kere gol kurtarmak adına bir çabası yok. yaptığı şey dostlar alışverişte görsün aman yapmam gerekene yakın bir şey yapayım o kadar yeter. istemiyorum ben bu insan evladını! istemiyorum! istemiyorum! çok sinirliyim çok küfür yazdım sildim gerek yok. ama özetle...istemiyorum ben bunu! fabri gelip gol mu yiyecek.?.aynı hataları mı yapacak? yapsın amk! madem aynı hataları yapacak yapsın! eğer tolga'dan daha iyi çıkarsa ne ala! daha mı kötü çıkar! sikeyim daha kötü çıkarsa ne lan ne kaybediriz şu saatten sonra kaleci bağlamında?
  • arena'da ilk görecegi islik protestosundan sonra, götünden sakatlanip bir dahaki macta oynamayacak oyuncu.

bu filmin aynisini gecen sene olimpiyattaki gs macinda izlemistik. orda da, edilen protestonun psikolojik etkisiyle götünden sakatlanmisti.
  • aklı fikri yerinde olan her beşiktaşlının destek vermesi gereken kampanyadır.
    yedek kulübemizde muslera olmayabilir ama şans verilmesi gereken fabricio var. kaldı ki bu adam hazırlık maçlarında gayet güven verdi kalesinde.
    ayrıca artık bu tolgayı kalede istemeyişimizin üçüncü senesi. bırakın da artık motive etmeyelim beyzademizi. bir olur iki olur. artık kaçıncı hatası bilmiyorum. he eğer fabri de yetmeyecekse o zaman bu takımın kaleci alması şart. zira şampiyonlar ligi maçlarında ben kalede bu adamı görmek istemiyorum. görmek isteyenin de bilinçli olarak kanser olmak istediğini düşünürüm. kimse kusura bakmasın.
    yaptığı neredeyse her hareket hata. tavırlarına girmeyeceğim bile, başlı başına bambaşka bir konu o. yalnızca bu adamın yüzünden iki kez avrupa kupalarından elendi bu takım. artık arkasında durulacak hiçbir yanı kalmadı. bugün resmen dua ettim kırmızı kart görmesi için.
    umarım tez zamanda yedek kulübesinin gediklisi olursun tolga.
  • katılıyor ve gerekirse en önde bayrak taşımak istiyorum.

ana sorunun şenol güneş olduğu maalesef aşikar. kendisi yıldız ve büyük bir kaleci transferi isteseydi yönetim bu transferi kesinlikle yapardı. yapmak zorundaydı. boyko ve fabricio'nun tolga'dan iyi olmadığı öne sürülerek, tolga'ya mecburen forma verilmesi gerektiği düşüncesini öne sürenleri görünce çıldırıyorum. demezler mi arkadaşım o zaman neden daha iyisi alınmıyor ve tolga denen adam bu takımdan kesilmiyor? ayrıca boyko ve fabri'nin kesinlikle tolga'dan kötü kaleci olduğunu düşünmüyorum.
  • lige başlayalı 2 hafta olmuş, kalesinde 3 gol görmüş biri için yapılan haklı kampanya. 2. haftada 3 gol yiyen biri fenerde olsa aziz başgan onu suriye ye sürerdi.
hesabın var mı? giriş yap