şükela:  tümü | bugün
  • 23 ekim'de biletlerinin satışa çıkacağı açıklanan tolga çevik'in yeni programı. yine başrollerde tolga çevik, fırat doğu parlak ve özer atik olacak. tolga çevik'in kendi deyişiyle "çok beğendiğiniz şeylerin hiçbiri değişmeyecek, ama büyük yenilikler var".

tv'de fox tv'den yayınlanacaktır. komedi dükkanı'nın bölümlerini defalarca baştan izlemiş biri olarak o havayı tekrar yakalamasını ve reytinginin bol olmasını diliyorum. televizyonda büyük bir mizah eksikliği var, bu eksiğe ilaç gibi gelecektir. ve en büyük dilek, uzun soluklu olması tabii ki. hayırlı olsun.
  • beklenen ve özlenendir. umarım star da sarp'la beraber yaptıkları efsane sezon kadar başarılı olur.
  • müthiş merak, heyecan ve istek ile beklediğim show olacaktır. televizyonlardaki bu kuralık esnasında adeta bir vaha olacaktır çöllerdeki bizler için ve reytinglerde yükseklerde olacaktır.
  • komedi dükkanı
    arkadaşım hoşgeldin
    müdür ne'aptın
    serisinin dördüncüsü.
    hay yaşşa len tolga çevik fırat parlaknevi şahsına münhasır yönetmen
  • çıkar mı bilmiyorum zor bir ihtimal ama ağzım burnum diyene kadar biletleri tükenip gitmiş vallahi çok istiyordum ilk gösteriye gitmek, o yüzden elinde 27 kasımdaki ilk program için 1 ya da 2 bileti olup da beni kırmayıp verebilecek güzel yürekli insanları yeşillendirmeye beklediğim etkinliktir nolur olsundu. *
  • sabırsızlıkla beklediğim program.
    fox tv'nin kanalın açılış gününden bu yana yaptığı en mantıklı hareket tolga çevik'le anlaşmak olabilir.
    umarım bu sefer de ezgi mola gibi programı amacından saptıran kişiler sadece konuk olarak katılırlar.
  • komedi dükkanı'nda bir bölümün konusuydu tolgshow. bu programın tv8 ve trt'deki bölümlerini hala ama hala izliyorum. nerede ne söylendiğini ezberlesem de hala gülebiliyorum. o bölümler bana en güzel çağımı hatırlattığı için ayrı bir seviyorum. diğer iki programa hiç o kadar bağlanamadım. umarım tolgshow'la dükkan ruhu geri gelir. yayın günü yine cuma, saati de 19:55 olsa ya...

o bölüm

edit: korkarım ilk bölümü yılbaşında yayınlanacak.

y: seyirci gülme!
    tç: hadi hep birlikte köşelerde ağlayalım...
  • açılın koşa koşa yayından kalkmaya geliyorum.

(bkz: fox tv'de talk show yapmak)
  • yeni bir format.
  • format artık sıksa da güldür güldür denen gudubet program düşünüldüğünde tolga çevik hatrına izlenebilecek programdır.