• en delikanlı biziz, en milliyetçi de biziz tripleri de eklenmelidir.
  • trabzonluların doğuştan kokain tribiyle doğduklarını gösterir.

(bkz: kendini bir bok sanma)
    (bkz: cahilce bildiğini savunma)
  • (bkz: cehalet)
    karadenizlilerin tamamı için de geçerli.
  • %90'ının cinsel problemleri olduğunu duydum. d vitamini alamamakla ilgili bir şeydi sanırım.

edit: trabzonlu ilkel, ensest 31ciler kendinizi yormayın lütfen. hakaret gerektirecek bir şey yazmadım ama siz evrimin ara formu olduğunuz ve henüz modern insan özelliklerine erişemediğiniz için ananıza sövdüm zannediyorsunuz. tamamen cahilliğinizden.
  • kesin bilgi veriyorum tek yumrukta bayılıyor genelde bu tipler.
  • trabzonlu konyalı rizeli kötü de siz çok iyisiniz sanki çarıklı orospu çocukları. aynısının laciverti olmasanız bir şey demeyeceğim.

şu salak salak başlıklardan gına geldi. hay sizin babanızın doğup büyüdüğü köyü sikeyim ya. ne cahil ne ahmak ne salak insanlarsınız siz.

asıl ırkçı orospu çocukluğu nedir? diye sorarlarsa şu nefret başlıklarına doluşan bin babanın evlatlarını örnek gösterebilirsiniz.
  • cahillik oranı yüksek. o yüzden.
  • el yumruğu yemeyen kendi yumruğunu balyoz sanırmış...
  • çay demledim içiyordum yine ne yaptım anlamadım hemen hakkımda başlık açılmış.
    neyse ki biliyorum bu başlığı açan ve bu düşüncede olan sığ tipler gibi basit değilim insanları yargılamıyorum nereli olduklarına göre.
  • arkadaşlar kendi içinde bile bölünen bir halka niye takılırsınız ki bu zamana kadar böyle yaşamışlar bundan sonra da öyle yaşayacaklar.
    (bkz: can çıkar huy çıkmaz)
    trabzonlu değilim ofluyum
    tavırları tipleri kaprisleri elbette ki göz ardı edilecek gibi değil lakin iyisi kardeş gibidir candır ama kötüsü de lanet şirrettir. sevmediğin insan tipine uzak dur ne o rahatsız olsun ne sen.
hesabın var mı? giriş yap