• ne zaman şirketin arabası ile eve dönsem, şahit olduğum manzara. e-5 kenarında araçlar resmen sıraya girmiş.

bizim toplum homofobik takılıyor hesapta ama bu insanlar ile görüşen olmasa yol kenarında gecenin köründe beklemezler herhalde. ne ikiyüzlü bir toplum olduk biz böyle. ben anlamıyorum bu işi.
  • kalkan s... dini imanı olmaz derler.sıra halindeyken bi kazaya gitmeyinde :)
  • sorsan hepsi delikanlıdır.. erkekliğe laf söyletmezler ama gidip erkeğin arkasında kuyruk olurlar.*
  • bir avcılar gerçeğidir.

büdüt: avcılar sevicilerden bir sürü mesaj aldım. tamam avcılarda travesti yok. hiç olmadı. e-5 üzerinde mezarlık yanındaki araç kuyrukları mezarlığa çiçek sulamaya gelenlerin kalabalığıdır.
  • "erkek adam erkek s*ker" gibi abuk lafların doğru kabul edildiği bir toplum olduğumuzu gösterir.
  • köylerde dönen gay sex'leri açıklayan durumdur. bu ülke biraz daha serbest olsa, en azından macaristan kadar falan, sen gör o zaman ne büyüklerimiz gay olduğunu açıklıyor.
  • "insanoğlu gariptir her lafı kaldırmaz. ibne dersin kızar, sikersin aldırmaz." (bkz: neyzen tevfik)
  • (bkz: şirket arabası) ile dönülmezse şahit olunmayacak manzara.
  • şirket arabasıyla eve dönmediğim için kaçırdığım doğa olayı.
  • anadolu yakasında sahil yolunu kullanırken sağ şeridin zaman zaman orta şeridin dahi tıkanmasına neden olan kuyruklar. bazen şerit değiştirmek mümkün olmadığında bende aracımla o kuyruğun bitmesini bekliyorum yola devam etmek için o an öndeki araçtaki travestiye arkadan vurmak için pazarlık yaparken bende öndeki araca arkadan küt diye vurmak istiyorum, biri görecek benide o kuyruktakilerden sanacak diye gerim gerim geriliyorum. umarım ilişki için bekledikleri travestiler hadi bilader sıra bende der.
hesabın var mı? giriş yap