521 entry daha
  • bugün anladım ki bu kadar şikayet boşuna değil. aynı yorumu defalarca okumuştum fakat başıma gelince anladım.

sanırım trendyol, kurye ve restoranlarla beraber tezgahı ortak kurdular. paranızla rezil olmak istemiyorsanız trendyol'dan kibrit çöpü almamanızı tavsiye ederim.

geçenlerde eve misafir geldi. canımız çekti lahmacun kebap falan bir şeyler söyleyip yiyelim dedik.

siparişi veriyorsunuz, kurye, aynı adrese 50 kez aynı ve farklı restoranlardan sipariş gelmesine rağmen sözde adresi bulamıyor. telefonunuzu arıyor. o telefonu açtınız açtınız, açmadınız para iadesi diye bir şey yok. 1 dakika sonra geri dönmeme rağmen kabul edilmiyor. kurye sizin siparişi "yiyor" pardon imha ediyor. paranızı unutun. 300 liram bu dolandırıcılık yöntemiyle trendyol ve restoran arasında bölüştürüldü, kuryenin de karnı doydu.

aynı durum defalarca kez yazılmış, şikayet edilmiş. tabii trendyol cebine havadan giren parayı önemsediği için müşteriyi soymayı, dolandırmayı hiç sorun etmiyor.

bu kadar yüzsüz, onursuz ve aşağılık şekilde bir para kazanma yöntemi ancak bunlara yakışırdı. evdeki herkes çoktan hesapları dahil sildi, çevremdekilere de yavaş yavaş sildiriyorum.

umarım amazon türkiye'de yemek servisi işine de girer de piyasadan silinirsiniz.

edit 1: bu mesaj üstüne aynı dolandırıcılığı yaşayan yazarlardan 3 mesaj aldım.
    edit 2: trendyol ekşisözlük ekibi ulaşıp paramı iade etti. daha önce müşteri hizmetlerine, şikayetvar'a defalarca yazmama rağmen kıllarını kıpırdatmamışlardı. söyleyebileceğim tek şey ekşisözlük müşteri memnuniyeti ekiplerinin iyi çalıştığı. gerisi hala leş.
530 entry daha
hesabın var mı? giriş yap