• dün itibariyle açılan, tribün kültürü temalı proje. şu an için sadece ninja polar ile piyasaya girmişler fakat yakın zamanda ürünlerin ekleneceği bilgisi twitter üzerinden duyuruldu.

tanıdığımız bildiğimiz kişiler tarafından bu işin yapılması ve bayrağı devralmaları gerçekten güzel oldu. ben ninja polar'dan bir tane sipariş verdim, geldiğinde görüşlerimi yazarım.

twitter üzerinden çekiliş yapıyorlar bir göz atın: https://twitter.com/…wear/status/551857246406451200

yeni ürünleri sabırsızlıkla bekliyoruz. http://tribunewear.com/
  • sipariş verdiğim ninja poları elden teslim eden, özel mesajlara bıkmadan usanmadan cevap veren harika insanların hizmet verdiği bir oluşum.

bir hafta süren mesajlaşmalar sonunda şahsıma özel ürün diken (yanlış anlaşılma olmasın, kilolu değilim kemiklerim iri), bu da yetmezmiş gibi elden teslim eden, ninja poların üzerime tam olduğunu belirttiğimde bunu kendi aralarında verdiği partiyle kutlayan, kısacası bulunduğu yerlerden daha fazlasını hak eden kişiler.

olay poların kalitesi veya kişiye özel dikilmesi değil. olay karşısındaki kişiye müşteri gözüyle bakmaması, sanki en yakın dostuna, arkadaşına ürün yapıyormuş gibi hissettirmesi. hep böyle kalsınlar, hep güzel ürünler tasarlayıp üretsinler, hep var olsunlar...
  • ultras project sonrası umut vadeden ancak şu ara kayıplarda olan oluşum. daha önce twitter hesaplarından imalathanelerinde yangın çıktığını ifade etmişlerdi, daha sonra oluşumun el değiştirdiğini yaza dair ürünlerle piyasaya döneceklerini ifade ettiler. 21 haziranda tshirt tasarımlarının bir kısmı stoğa girdi. tasarımları genel olarak başarılı bulmama rağmen, arkadaşlardan doğru bir muhatap bulamadım. siteden mail attım, twitter ve facebook'tan mesaj attım, günlerdir bir geri dönüş yok.

bu tür oluşumlar kıymetlidir, her zaman desteklenmesi gerektiğini düşünmüşümdür ancak insanlara güven vermeden, iletişimi sürekli ve sağlıklı kılmadan yollarına devam edebilmeleri pek de mümkün değil. üşüyoruz, yine de beklemedeyiz.
  • siparişiniz size ulaşmadığında niye hatırlatmadın diye önce fırça atıp sonra gel şuraya eline vereyim ürünü diye üste çıkmaları muhtemel satıcılardır. dikkat edin.
hesabın var mı? giriş yap