• seneler geçtikçe daha da net gördüğüm üzere eşimdir. basit şeylerden trip atan biri değil, kapris zaten yok, baskı yok dert yok. tatlı tatlı yaptığı nazlar var, sayılmaz.

yine seneler geçtikçe kendini iyiden iyiye bana bırakmasını ve bana daha da bağlanmasını görmek, bunu yaşamak mutluluk veriyor. ben nasıl o olmadan sıkılıyorsam, onda da durum aynı. hayatın her alanında ortak hareket edebilecek şekilde ilgi alanlarımız, keyif aldığımız bir çok aktivite uyuşuyor.

ben de tabii ki hıyarın teki değilim. bir ilişkiyi, evliliği en huzurlu şekilde yürütmek için kendimi günden güne geliştirerek, empati yaparak, kendi hatalarımdan ve çevremden gördüğüm yanlışlardan dersler çıkararak devam ediyorum.

senin gülen yüzüne kurban bu serseri kalbim...
  • eskiden bendim. şimdi kendisine “insanlardan uzak dur. neşeni çalarlar,dengeni bozarlar,kendini değersiz hissettirirler.” diye nasihat verebilirim.
  • diyelim ki böyle bir kız var. peki bu kız seni ne yapsın? sen karşılığında aynısını verebilecek misin diye de bir sorunsal var. lütfen düşünmeden başlııklar açmayalım.
  • kıymeti bilinmeyecek olan kızdır.
  • dürüst olalım gençler, böyle kızları istemiyorsunuz. lafta herkes böyle kız peşinde ama nerede sorunlu kaprisli hatun, onun etrafında pervane olunuyor. iyi kalpli iyi niyetli kızlarımız da tercih edilmiyor. sanırım bu zor elde edilenin (karpis, trip vs vs i kastediyorum) daha kıymetli olmasından kaynaklanıyor.
    edit: yazım hatası
  • benimdir.

edit: nicke bakıp hâlâ ya tutarsa diye mesaj atan ümit dolu gençliğe selamlarımı sevgilerimi iletiyorum. oğlum mümkün mü böyle bi şey, sözlükte aradığınız şeye bak.
  • bulduktan bi ay sonra sıkılıp kendisini terkettiğiniz kızdır. hıyarağaları.
  • bahsedilen karakter ozellikleri o kisinin (bkz: yetişkin) ve (bkz: birey) olmasini gerektirir. bu iki kumenin kesisimi basliktakileri kapsamaktadir.
  • erkeğin hiç ilgisini çekmeyecek kızdır. nerde saçma tripler atan, naz yapan, ayrılmak icin gözdağı veren, kiskanan, oraya gitme bunla konusma diyen, sosyal medya hesaplarinin sifresini alan kiz varsa onu seviyorsunuz. çünkü gururunuzu oksuyor. ego kastiriyor. "beni istiyor iste olm kız ondan yeeani" diyorsunuz.

bir gün benden hoslandigini bildigim benim de tam karar veremedigim biriyle muhabbet ediyorum. gitmis online bi oyunda yuzunu bile gormedigi bi kizla 'sevgili olur muyuz ki"amaçlı konusuyor. evet beni sevdigini soylerken. o kizla konusmamasini soyledim. cunku böyle böyle onune gelen her disiyle konuşan sevgili yapmaya calisan bi tip. niye de niye israr edip duruyor. anlattim. kavga cikardi. en son karin agrisi belli oldu. ben kiskandim deseymisim kizla hemen konusmayi kesecekmis. ıstedigi tek sey buymus.

kafaniz bu kadar iste. uckurunuzun ve egonuzun ha bir de su an konusu degil ama erkeklik onuru(!)nuzun pesine koşup duruyorsunuz.
  • (bkz: sarıkız)

ver samanını, suyunu; çekil kenara. sakin sakin bakar kirpikli kirpikli.
hesabın var mı? giriş yap