• gittikçe daha da başarılı işler yapmaya devam eden maharetli public figure. son çektiği video ile pennywise’a pennywise’dan daha çok benzettim kendisini. keşfetmem tiktok’ta salak salak video izlerken olmuştu ,kısa sürede sosyal medyada tanımayan kalmadı diyebiliriz.

(bkz: https://www.instagram.com/…3m/?igshid=1f0k174ixzm8y)
  • 2 aydır takip ettiğim kadarıyla çok yetenekli, çok tatlı ve çok zeki bir genç kız. çalışmalarını hayranlıkla izliyorum. videoları çekerken ne kadar eğlendiğini ve güldürmek istediğini de görebiliyorum. hayat enerjisi saçıyor adeta, karantina döneminde benim için en pozitif kişi oldu kendisi.

bu dönemde çoğu insana 1 dakika olsa bile mutluluk aşıladığı için çok tebrik ediyorum tuana'yı. sosyal medyanın çöplüğünde az buçuk yapılan o çirkin yorumlara da kafasını hiç takmamasını, gönlünce ilerlemesini diliyorum.
  • (bkz: pritt virali)
  • çok başarılı
  • ınstagramda hiçbir vasfı olmayıp reklamlar sayesinde ve yanında +1 koca +1 en az bebekle fenomen olup paraları kıran tiplemelerin konuşulup bu kızın bu kadar az göz önünde olmasına şaşırdık mı tabiki hayır. gayet başarılı önünün açık olduğunu düşündüğüm komikimsi bir kızımız.
  • levent kırca makyajı çok ama çok kötü gerçekten, kimse yayınlama dememiş mi ya da kendi izlememiş mi videoyu hayret.
  • sizde nasıl bir göz var ki buna yetenekli diyebiliyorsunuz. belli ki yabancı kanalları takip etmiyorsunuz. sıkıysa fotoğraf göstermeden yapsın makyajını biz tahmin edelim. imkanı yok benzetemiyor pempe karakteri hariç.
    bkz. yuyamika7( instagram), promisetamang(instagram), dope2111(youtube)
  • ben hiç ama hiç beğenmiyorum.
  • avrupa yakası temalı makyajları efsane olan sosyal medya figürü. kendisi de pek hoş maşallah.

edit: bir süre daha gözlemledikten sonra farkettim ki yalnızca kendi yüz hatlarına benzer ünlülerin makyajını yapabiliyor, keramet avrupa yakası’nda değil. zeki müren makyajı belki olmuştur diyerek izledim fakat fecaatti. ki gayet de yapılabilecek bir makyajdı aslında. bizimla deyıl maalesef.
  • keloğlan taklidi ile yaran kadın. evet başarısız olduğu makyajlar var ama yasemince yıllarına götürüyor eğer burayı okuyorsa futbolcu ve siyasetçi taklidini yapması lazım.
hesabın var mı? giriş yap