• kartondan yaptırdığı bardak altlıkları, son derece dayanıklı ve uzun ömürlü olan efsane.
    (bkz: bardak altlığı)
  • rezalet crm ve customer satisfaction a sahip firma. turkiye bira pazarinda ezilmis olduklarinin farkinda olmamakla beraber farkına varacak da hic bir sey yapmayan firma. muhtemelen turkiye distribütörlük anlaşmalarında sorunlar yaşamaktalar fakat bunun farkında olmamalari çok ilginç.
  • özellikle fıçı olanından hiç haz etmediğim, satılan barların kapısından içeri adım atmadığım, bu aralar festivallerde çok sık rastladığımız, maliyetinin çok daha düşük olduğunu bilmemize rağmen konserlerde bir de fahiş fiyattan satılan ve yine fıçı olanının insanı bırakın sarhoş etmeyi, çakır keyif bile zor eden bir bira markasıdır. kutu olanları biraz daha kabul edilebilir bir lezzete sahiptir. lezzetler ve beğeniler tartışılmaz elbette ki, ama iyi servis edilmiş buz gibi bir efes ya da beck's birasının yanına dahi yaklaşamaz kanımca. kırmızı tuborg isimli garabet içecek içinse söyleyecek bir şey bulamıyorum. aynı iğrençlik efes ekstra isimli içecek (dikkat edin bira demiyorum) için de geçerlidir.

zamanın ötesinden: sözlük insanlarının yarısının tuborg manyağı, yarısının da tuborg'da görevli olduğunu bilseydim böyle yazmazdım valla!

edit: imla
  • çoğu büyük süpermarkette bulunamayan bira. migros ve tanşas'ta hiç yok çağdaş markette ise sadece 6'li 8'li paketlerde satılıyor, tek olarak bulmak mümkün değil. ancak tekel bayilerinde bulunabilir oldu artık. türkiye pazarından çekilme gibi bir durum söz konusu değildir umarım.
  • bir süre önce migros'ta bulunanamaması ile ilgili olarak tuborg yetkilileri ile konuşulmuş, migros'un öne sürdüğü şartlar çok ağır olduğu için anlaşmayı bozmak zorunda kaldıkları bilgisi alınmıştır.
  • 6 ay önce her hafta almaya başladığımız tekel bayii ilk zamanlar haftada 3-4 şişe getirirken yakın zamanda kendisine tuborg'dan büyük dolap hediye edilmiştir, o derece sevdiğimiz marka. hele o fıçı, ah ah.
  • fıçısıyla, yüzde yüz maltıyla ayrı bir yere sahip oluyor bünyede. özellikle yüzde yüz maltından vazgeçemiyorsunuz, içtikçe içiriyor.
  • her türlü efese koyar.
    "in tuborg we trust o kadaaaaaa!" agk, 8 tane tuborg gold (%100 malt) içenden soooora.
  • (bkz: sidik)
  • düzenlenen bilimum müzik festivalinin, konserin kadrolu sponsoru.
hesabın var mı? giriş yap