agk

  • azimli
  • mülayim ama sempatik (535)
  • 5176
  • 1
  • 0
  • 0
  • 2 hafta önce

swat 4

geç oynadım, güç oynamadım ama sikerim arkadaş ben böyle mantaliteyi. hep ab uyum yasaları, bağladılar güzel polisimizin elini kolunu diyeceğim ama amerika lan orası!

hayır arkadaş 15 tane bildiğin safi terörist basmışlar oteli. almışlar bir sürü gariban sivili, otelin de her tarafına bomba yerleştirmiş yavşaklar. terörist dedim diye mekaplı şalvarlı elinde bi ak-47 olan elemanlar anlaşılmaya senden benden donanımlı şerefsizler. iki tane hard damage silah, çelik yelek, gaz maskesi, kar maskesi. öldürmeye gelmiş adamlar soymaya değil. e napacam ben bunları öldürecem tabi. itoğlu ite bırak bak devlet affeder, büyüktür gel teslim ol diye serenad mı yapayım alttan silahı bırakıp. öldürünce/vurunca kabahat. kızıyo gereksiz güç/öldürücü güç kullandın diyor. ulan kap kaçcı mı benim muhatap olduğum adam. madem öyle çocuk polisi yapsaydınız anasını satim ya da neblim trafik şubeye vereydiniz beni ne işim var swatte bu psikopatların karşısında. kibar olsam diyorum olmuyor, o "officer down" anonsu geldi mi telsizden benim içim nasıl parçalanıyor yavşaklar sizin haberiniz var mı? yok tabi . sierralara giren çıkan yok yatmış götveren soteye cigarasını içe içe adam alıyo ona vurdurunca kabahat olmuyo ben herifle burun buruna gelmişim yat diyom polisim ben bak diyom öyle sıkıyom suç oluyo. oldu canım bi de kimlik gösterseydim herife tam olurdu. sikerim bırakırım mesleğini de teşkilatını da arkadaş. açarım bi özel güvenlik şirketi sen sağ ben selamet ama yok suçla aktif mücadele etmem lazım benim gözüme uyku girmez yadeyse.

bi de şu bizim oğlanlara clear deyince bi zahmet işlerini tam yapsalar. koca boss'uz kendiniz yazmışınız 20* yılımızı adamışız mesleğe ama yeri geliyo suyun içinde silah arıyoz. ne var zor mu o silahı kendi bulsa ben demeden alsa. sonra sierralara desem ki vision aldınız mı indirin tüm sorumluluk bende hadi koçlar olmaz mı yani çok mu şey istemiş olurum.

bitti mi sıkıntılarım? bitmedi? ulan bi yumruk atamıyor mu bu adamlar? geçen pepper gas almamışız yanımıza kıpraşma yat aşşaaaa emrime itaat etmeyen civilianın kafasına en sonunda flashbang atmak zorunda kaldım. halbuki yese yumruğu boynuna biliyorum yani uzanacak sere serpe.

neyse bitti şükür.

hızımı alamadım editi:
lan ben niye robot gibiyim anasını satayım. element stand upa gelmiş gibi espri yapıyor. yok neymiş "say goodbye to mr door" ; desin çocuk onla derdim yok ama benim de duygularım var arkadaş. mesela eleman espri yapınca sus yavşak işine bak desem. odayı temizleyince good job man diye okşasam bebelerin gönüllerini olmaz mı?
open it use cs, bang it başka lafım yok kendindem tiksindim. officer düştüğünde mesela gitsem yanına olm geçecek bişi olmicak iyileşecen hem kanın da yerde kalmicak şimdi analarını sikicez onların falan desem valla da billa da işi gücü bırakır swat timlerine groupie olurum zevkimden.

devamını okuyayım »
27.02.2007 10:24