• mehmet ali erbil ile falcida tani$mi$ olan kadin. zincirin siradaki halkasi...
  • radikal gazetesinin "özlü söz" bölümünden alıntıdır.

"mehmet ali* ile bir süre ayrı kaldık. bunun nedenini siz de biliyorsunuz. çarkıfelek'teki hostes kız tuğba karacaile objektiflere yakalanması üzerine ayrıldık. mehmet ali daha sonra özür diledi. bir de pırlanta yüzük hediye etti, barıştık. barışmamın nedeni elbette pırlanta yüzük değil. samimiyetine inandığım için barıştım."
  • bu bayanı çapkın memetalibey'i uslandıran (?!) ve pazara bile renk renk hermes'lerinden biriyle giden tuhaf ağızlı kadın olarak tanımlamak istiyorum izninizle. bugünkü gazeteler boşanacaklarından bahsediyor. tazminat alamasa bile hayatı boyunca çantalarını satar satar yer sırtı yere gelmez valla.
  • habertürk boşanmak için onbeş milyon lira tazminat istediğini yazmış. iki sene üst üste milli piyango yılbaşı çekilişini kazandığında insanın eline geçecek para bu. hakettiğini düşünüyor demek ki. gerçi mali kazandığı o kadar parayı haketti mi o da ayrı bir tartışmadır. zenginin parası züğürdün çenesi meselesi işte.
  • an itibariyle vatan gazetesinin haberine gore surpriz! bir anlasmayla
    astoria’daki penthouse daire. (3 milyon dolar)
    - 1 milyon dolarlık bir ev
    - aylık 10 bin tl nafaka
    - bodrum’da yazlık (1milyon dolar)
    kazanan kadin. adaletin bu mu dunya!
  • 2009 yılı vergi rekortmenlerinden mehmet ali erbil'in devlete verdiği vergiden daha fazlasını boşanarak almıştır kendisi. işte hükümet gibi kadın diye ben buna derim.
  • fiko denen şahısla gezen yazık la kimin çocuğuysa dediğim kadın.
  • msgs üniversitesi sanat tarihi yüksek lisans,hacettepe üniversitesi pro.ve önasya arkeolojisi bölümlerinde eğitim aldığını instagram hesabında yazan kadın. tebrik ediyorum. o kadar tazminatı boşuna almadım demenin en kısa yolu :)
  • herhangi bakımlı bir orta yaşlı kadından ne gibi bir artısı var çok merak ediyorum. hadi gençken güzeldi, mehmet ali erbil para basarken bir şekilde evlenmeye ikna etti ve ayrılırken dünyalığını yaptı. anlamadığım şey eski eşi mehmet ali erbil olan birinin fikret orman gibi bir adamla nasıl işi olabildiği. dar düşünmek istemiyorum ama 50 küsür yaşında, tipi yerinde bir iş adamının mehmet ali erbil'in eski karısına kalmış olmasını aklım almıyor. bazı kadınların talihi gereğinden fazla açık olabiliyor.
hesabın var mı? giriş yap