• bu vidyodaki adamcağızın ne kadar gerçek olduğunu umarım düşmanım olabilecek bir insan bile anlamaz.

ne kadar gerçek bi haykırış o biliyo musun ey insan? bilmezsin umarım. ses tonunu, gün içinde kullandığın sıradan bir kelimenin vurgusunu kontrol edememek. hiç kullanmadığın kelimeleri kullanmak falan. aman aman ne diyeyim.
  • hadi beyler itiraf edelim hiçbirimiz bu adam kadar sevemedik. hangimiz bu cesareti gösterirdi lan ekran başında? bi köşeye çekilip hüznü içinde yaşamak kolay, sıkıysa aşkın için savaş uleyn!

tanım : eros'un yansımaları.
  • yumuşak kalpli bir insan olamadım hiç, ama bu videoyu izlemeye içim dayanamadı şimdiye kadar.
  • akşam akşam yarılmama vesile olmuş videodur. insanın meraklanıyor ama bu tülay acaba nasıl biri acaba diye, adam öyle bir feryat ediyorki sanki adriana lima'nın türk versiyonu bu tülay...
  • bu videoya gülenin, bu video kadar aklı yoktur.

bi an için bu videonun bir kurmaca olduğunu, bir mizah programı skeci olduğunu düşünüyorum yine de gülemiyorum. hani hz.ali'nin meşhur bir aforizması vardır: ya ben haklıysam.... ya bu bir kurmaca değilse?

siz hiç birine "n'olur, geri dön" dediniz mi?
    ben bir kere dedim kör oldum...

edit: empati ya resullullah.
  • bizim okulun yemek aldığı şirkette çalışırdı bu sözlerin sahibi güzide insan. abi niye öle ağladan anırdın diye sordular bigün. "yalçın abi öle dedi abi napiyim, iyi para verdiler" dedi. true story
  • efsanevi bir brutal vokal performansının sergilendiği videodur. "sevgilimaşkımbitanem" kombosu ise videonun nirvanasıdır!!!
  • bu video hakkında tek söyleyeceğim kesinlikle komik olmadığıdır.gulenlere hayret ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap