• yüz çirkinliğini geçtim, çünkü sonuçta genetik bir şey.ancak vücut çirkinliği daha ön planda gibi duruyor.onlardan dileğim abur cuburu kesip en yakın spor salonuna yazılmaları.
  • genetik cesitliligin saglanmasina yarayan eseyli ureme mekanizmasinin, ayni cografyada bulunan ve dolayisi ile cogunlukla benzer genetik ozelliklere sahip karsi cinsi cekici bulmayip, farkli ulkelerdeki potansiyel esleri tercih etmesinin duz zihnin uzerinde yarattigi yanilsamadir.
  • bak, genetikten gidelim. bir de diyelim ki guzellik geni, cirkinlik genine dominant. (evrimlese evrimlese guzellesiyoruz ya, ordan bir cikarsama yap mesela). bir insanin cirkin olmasi icin ya annesinin ya da babasinin homozigot cirkin olmasi lazim. diyelim ki turk kizlarinin buyuk bir kismi cirkindir onermesi dogru. varsayalim ki anne homozigot cirkin. bu durumda bir sonraki nesilde cirkin bir kiz evladin olma olasiligi otomatikman babanin cirkinligine bakar. eger baba en azindan heterozigot guzel ise, bir sonraki nesilde kizinin cirkin olma ihtimali yuzde 50'dir. bu durumda bastaki verdigimiz onerme dogrulanmis olur, cunku turkiye'de (heterozigot bile olsa) guzel baba nufusun yaklasik %0.03'une tekabul eder. utopya'dir. erkekleri hanzonun onde gideni bir memlekette bu mantiktan dolayi guzel kiz cocugu olmasi beklenemez.

diyorum ve daha fazla sacmalamadan huzurlarinizdan ayriliyorum.

*erkek adama'da guzel dedik ya, her sey bilim, fen ugruna.

edit: tamam beyler vurmayin, adam oldu, gulduk eylendik sunun surasinda.
  • yüzleri değil, karakterleri aşırı derecede çirkindir. isterseniz bir damacana votka için. yok abi, yine çirkinler.

ama suçlu onlar değil. onlara bu çirkinleşme şansını veren, biz lanet olası erkeklerde.

mesela çok sevmek bir kızı. bir kızı çok sevicekseniz, kesinlikle sevgiliniz olmalı, yoksa onu o kadar çok sevemezsiniz.

bir kızı kıskanamazsınız abi. çok kıskanıcaksınız, sizin sevgiliniz olmalı, her gün ağlatmalısınız onu. bir gün sevgilisi olduğunda seni cok kıskandım diyemezsiniz. onu kıskanıp, tıpkı babası gibi kızamazsınız. ona aşık olmalısınız. kuzen, dost, arkadaş olsun hepsi aynı.

bir kıza çok değer veremezsiniz abi. kim olursa olsun, yanlış anlaşılırsınız, gel bir kahve içelim derseniz," ne demek istiyorsun " diye cevap alırsınız. haşa ! size laf gelmesin, yüzü güzel, içi çürümüş türk kızları.
  • türkiye'de alkole konan vergi yüzündendir. yoksa allah var taş gibiler.
  • yabancı kızların tümünün tv, dergi vb yayınlardaki gibi olduğu yanılgısından kaynaklanan, temelinde bir miktar da kendini hor görme kokan zan
hesabın var mı? giriş yap