• atatürk'ün sesinin erdoğan'ın sesinden daha ince ve biraz daha kısık ayarlanmasında bile bir kasıt yoksa ben de bir şey bilmiyorum. yalamalık diz boyu.
  • yalamalıktır, yalakalıktır.
  • 1080p yayınlayarak reklamın hedef kitlesinin superonline müşterileri olduğunu göstermiştir.
  • 2021 versiyonu da yayınlanmıştır.

ahanda link

kurtuluş savaşı ile 15 temmuz kıyaslanmış resmen. tamam, 15 temmuz'u da önemseyebilirsiniz lakin kurtuluş savaşı bir milletin gerçekten ölüm kalım mücadelesidir.
  • kurtuluş savaşı gerçek türk milletinin gerçek iradesiyle dış mihrakların işgalinden kurtuluşudur.
    15 temmuz ise %50'lik bir kesimi temsil eden iradenin kendi beslediği, kendi içinde büyüttüğü sonra da aldatıldık dediği bir güruhun giriştiği kalkışmanın bir sonucudur.

bu ikisini kıyaslama yapmak, mukayese etmek pek söz konusu olmasa gerek.
    her açıdan ısmarlama bir reklam filmi olduğu aşikar. çok da şapmamak lazım.
  • bu reklam ile nasıl duygulanıyorsunuz lan.ekşi sözlük iyice folloş oldu geçmiş olsun.şunu net anlıyorum ki trollük dışında da algılarıyla oynanıp bunlara inanan pek çok insan var burada.kurtuluş savaşı bambaşka bir olay ve bağımsızlık mücadelesidir.15 temmuz ise 2 grubun birbiriyle mücadelesi sonrası bir grubun diğerinin devletin için sızmasına göz yumup hataları sonucu yaşanmış bir utanç olayıdır.devlet, bu 2 gruptan birisinin yani siyasetin arkasında durmuş ve hain olanları püskürtüp temizliğe başlamıştır.ne kadar algılarla oynanırsa oynansın bilinçli ve siyasi çıkar sağlamak amacıyla oluşan birlikteliğin sonucu olarak, öngürülemeyen şekilde sonuçlanan bir olaydır.özet olarak bu samimiyetten uzak, kavramların birbirine bilinçli bir şekilde karıştırılarak çorba edildiği bu reklam filmi benim gibi demokrat ve milliyetçi bir adamın oldukça midesini bulandırıyor.
  • kurtuluş savaşı,

kıbrıs barış harekatı

ve

15 temmuz

!!!
  • reklamlar bittiyse alın size gerçekler
  • devrimci levent ülgen‘in varlığı ve yine muhalif olduğunu bildiğim haluk bilginer‘in seslendirme yapmış olması şaşırtmıştır.
  • atatürk'ün cephede, birliğinin önünde "ben size taarruz emretmiyorum, ölmeyi emrediyorum!" emriyle, rte'nin uçakta, karadan 9 km yukarda "halkımızı sokaklara, meydanlara davet ediyorum" sözünü ne güzel de bir tutmuşlar. ne güzel algı operasyonu bu
hesabın var mı? giriş yap