• türk telekom internet üzerinden çektirdiği yetmiyormuş gibi şimdi birde mobil üzerinden acı çektiriyor.
    olayın özeti:
    ukraynada yakınım olduğu için alo avrupa paketine üyelik aldım. sonrasında sms gönderdiler ve alo avrupa paketinden ukrayna çıkarıldı dediler. neyse iyi ki denk geldim mesaja ve müşteri hizmetlerini arayıp daha yüksek bedel olan alo dünya paketine geçtim.
    ikinci sefer bir sms daha gelmiş ukrayna alo dünya paketinden de çıkarıldı diye(sanki ukrayna ile savaş halindeyiz) ve bu süreden sonra bilmeden yaptığım 2 görüşme yüzünden yaklaşık 150 lira fatura girdi.
    şimdi işin rezillik kısmına gelince, kardeşim 1 ay içerisinde aynı ülkeyi farklı 2 paketten de çıkardınız ve sadece 1 sms bilgilendirmesi yapmışsınız. günde operatörlerden 100 lerce tanıtım mesajı geldiği için farkına varamamışım. bu kadar kolay mı, sadece iptal mesajı gönderdim de, millete girsin. peki ya önceki aylar gibi uzun konuşsaydım, 2-3 bin tl faturayı bulurdu heralde. siz siz olun operatörden gelen her mesajı okuyun !!!
  • selamlar,

turknet kullanıcısıyım. ramazan bayramı öncesi standart seçim çalışmaları başladı (gereksiz yenilenen seçim istanbuldaki) bizim mahallede (ünalan mah.) her yerin ağzına ettiler çok güzel. sonra bu yazımdan 15 gün önce bir pazar günü internetimiz tamamen gitti. sonra arıza kaydı açtırdık turknet'e. turknet den gelen cevap:"iski çalışma yaparken kablolara zarar verdiğinden dolayı internet sağlayamıyoruz, türk telekom'a durumu ilettik." sonra twitter'dan telekoma ve iskiye sallamaya başladık internetimiz verin diye. 2 gün sonra sokağı asfaltladılar sorunu düzetlmeden sağolsunlar. sonra telekomdan gelen mesaj daha güzeldi:"seçim öncesi asflatlanan yeri kazamayız. seçimi beklememiz gerekiyor." bu cevapla hangi ülkede yaşadığımı bir kez daha hatırladım. sonra telekom ceo'su ,paul danny, bize twitter dm'den yazdı türkçe olarak sorunu açıklar mısınız diye. biz de anlattık sağolsun ilgili birimler falan vesaire sonuç sıfır. en son ev arkadaşımı aramışlar internetinizdeki hız sorunu devam ediyor mu diye?!! ulan internet yokki hız problemimiz olsun. yani anlayacağınız bi cacık düzelmedi. mal gibi bekliyoruz kablo yenilemelerini. işim gereği ve kişisel keyfim gereği internetsiz olmam zor. telefom faturam 130 tl geldi tabi kullanmayı bırakmayınca. türkiyenin durumu hali yazım.
  • ne yazıkki ülkede iyi bir internet saglayıcısı yok.. kurumsallaşma desen o zaten hiç yok.. aradıgında derdini anlatabilecegin biri, dinleyen biri de yok.. ha robotla konusmussun ha insanla konusmussun yeni türkiyede işler böyle yürüyor malesef. başka seçeneklere yönelmek istersiniz belki? ama o da yok :) turkcell ve tt ikisi takılıyorlar, turknet desen ayrı bir gezegende yasıyor. yani kısacası ss kuralları dahilinde ya tt ya turkcell'e kıcını vericen onlar seni sömürecek kimse de aga siz napıyonuz yaaa diyemeyecek işlerine gelen de bu..
hesabın var mı? giriş yap