• çocuk o kadar doğru söylüyor ki yanında olsam alnını öperdim.

bizim andavalların anlamadığını sınırdan elini kolunu sallayarak geçen afgan genç bile anlayıp sorguluyor. vay benim güzel ülkeme.
  • kaçak gelenler bile türkiyedeki sığınmacı ve kaçak sayısını dayanılmaz buluyor. burasına kadar gelmiş çocuğun. vatandaşlık alsa daha fazla kaçak girmesin diye zafer partisine oy verecek kıvama gelmiş. bu gidişle ülke kaçtığı ülkeye dönüşecek bi anlamı kalmayacak o dahi görüyo.
  • onlar müslüman. ensar olmak bunu gerektirir. en büyük ensar reisimizdir tabiki açacak müslüman kardeşlerine tüm sınırları.
  • bu arkadaş zihniyetindekilerin sınırdan girişleri artarsa, sınırların alelacele kapatılacağı düşüncesindeyim. bizim yönetim sistemimiz düşünen, fikir üreten, fikrini açıklayan adam sevmez.
  • sahip olduğu akil ve zeka tüm akp teşkilatı ve secmenlerinde olmayan müthiş genctir.

doğruları tüm çıplaklığı ile ortaya dökmüştür. helal olsundur.
  • utanacak duruma getirdiler! daha da getiriyorlar.
  • kim bu? bilirkişi mi? hangi otorite?

türk askerine, hudutuna böyle ucuz saldıramazsınız. dezenformasyoncu yazarların umudu bu mülteciler mi şimdi? ne kadar ucuzsunuz, ne kadar acizsiniz.

he şunu söyleyin; bu konuşan yavşağa bot patlatan yünan, çelme takan avrupalı lazım. ama yok işte, vicdanımız bizi yumuşak gösteriyor.
  • ülkeye kaçak olarak giren bile bir terslik olduğunun farkında. bu duruma sebep olanlara oy verenler değil.
  • asker ne yapsın. gelen emir neyse ona riayet edilir.
  • ümit özdağ'dan kayırmasını rica edeceğim gençtir. ümit hocam bu arkadaş kalsın onun yerine nevşin'i, nagehan'ı, enver'i falan gönderelim. ülkemizdeki milli bilinç ortalaması yükselir.

afganistan'dan türkiye sınırına gelene kadar geçen sürede afganların arasında geçen muhtemel konuşma şöyledir:

-ya najibullah abi, hamidullah türkiye sınırından elimizi kolumuzu sallarak geçtik diyor. biz de inanıp çıktık bak sınırda patates olmayalım?

-yok beoğlum yalan söyleyecek değil ya. hem daha geçen gün tiktok'a arkadan çektiği kadın videosu yükledi.

-abi orası iran olmasın? bu ipne bizi kekliyor olmasın?

-ulan dangalak iran'da mini etekli kadın mı var?

-doğru diyosun ama sınırda illaki asker falan vardır be abi.

-ya bi sus be birader. 2.500 kilometredir götüm çıktı zaten...

o sırada türkiye-iran sınırı görsel
hesabın var mı? giriş yap