• 2015 yılında özgecan aslan’ın katledilmesinden sonra attığı twitler yüzünden survivor all star kadrosundan atılan nihat doğan’ın bu sene survivor kadrosuna alınmasından dolayı kendi çapımda başladığım kampanya.

(bkz: nihat doğan'ın survivor kadrosundan çıkartılması)

buyrun

#tv8boykot

unutma, unutturma !
  • evet izlemeyin gerek de yok zaten radyo var internet var envai çeşit kanal var şu insani saçmalıkları ben artık hiç izlemiyorum nat geo wıld izliyorum.anımal planet izliyorum mutlu huzurlu oluyorum adeta terapi görüyorum.kendimi bütün hayvan kanallarına adadım ve hiç de sıkılmıyorum.kimsenin saçma salak yaşantı ve kara emellerini hayatıma salça etmiyorum kendi işime bakıyorum.nerde insan orada....valla çok bakmışım be
  • (bkz: tv8 ne amk)
  • masterchef yarışmasında genç bir insanı topluma linç ettiren ve bundan reyting kasan bu kanalı boykot ediyor ve sizleri de bu boykota davet ediyorum.
  • tv 8'i ve cücüğü tv 8,5'i izlemeyi bırakalı yıllar oluyor. bundan sebep bu kanallarda şu olmuş bu olmuş diye yazılanlar benim için bir şey ifade etmiyor.
  • paranız var patronsunuz diye mi?
  • tüm kalbimle desteklediğim kampanya.
  • ülkede bulunan bir kesime ve rastgele insanlara küfreden bir mahluğa onun anladığı dilden cevap verilmiş. insanlara küfreden birini onurlandırmak isteyen ahaber veya akit tv izlesin.
  • attığı tweetlerin herhangi bir savunması olamaz. küfür bir eleştiri şekli değil, sözlü saldırı, hakarettir. adlî işlemler başlatacak hukuki süreçlerin önünü açar...

ancak programa da bir sözüm var; tv'de yayınlanan bir programın, hem de eğlence-yarışma programın iddiası dürüstlük, doğruluk olamaz. tv ideolojidir, paradır, reklamdır, enformasyonu süzgeçten geçirip şekil vermektir...

böyle çocuğu ağlatarak, günah keçisi ilan ederek bir son olmaz. çocuğun mesleki anlamda belki hayatının karardığı ana fon müziği koyarak, duygusallık yükleyerek yayın yapılmaz... birisi çok kaybederken, birileri çok kazanmaz... bunlar da aslında hareketin cezasını keserken içine düşülen yanlışlıklar. ama kimden neyi bekliyoruz değil mi?
  • uğur yılmaz denizin arkasındayım
hesabın var mı? giriş yap