• https://mobile.twitter.com/…tus/1338767976141611008

kendisine efendi efendi yazan adamı sırf tipinden dolayı ifşa eden kadındır.
  • suçtur.

tck 132.m/3.f:
    kendisiyle yapılan haberleşmelerin içeriğini diğer tarafın rızası olmaksızın (ek ibare: 02/07/2012-6352 s.k./79.md.) hukuka aykırı olarak alenen ifşa eden kişi, (değişik ibare: 02/07/2012-6352 s.k./79.md.) bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. (ek cümle: 02/07/2012-6352 s.k./79.md.) ifşa edilen bu verilerin basın ve yayın yoluyla yayımlanması halinde de aynı cezaya hükmolunur.

suçun yanında da, kişilik sorunudur. bu tarz davranışlar sizi, kendi çıkarları uğruna her şeyi yapabilen, saygısız, kişiliksiz, hiç bir özel bilgiyi paylaşmaya uygun olmayan bir insan yapar.
  • herkes kadına yüklenmiş ama insan da biraz kendi kulvarını bilecek şimdi.geçen de benim çevremde temizlik görevlisi 40 yaşında bir adam dolanıyordu.olmayacağı belli, sırf gereksiz rahatsızlık. denginin bile farkına varamayacak bir tipsen zaten sert muameleyi hakediyorsun demektir.
    size çok alt seviye biri gelse sanki sinirlenmeyeceksiniz.insanın bilinç altı ulan bu beni aynı seviyede görüyorsa acaba başkaları da mı aynı seviyede görüyor diye bağırıyor oradan.ee doğal olarak sinirleniyorsun.sadece tip meselesi değil sağlam kafa sağlam vücutta bulunur diye bir laf vardır.bir kişi aklı başında, eğitimli, seviyeli bir tipse bu anlaşılıyor.bu tarz bir insanın da hiçbir zaman çirkin olduğunu görmedim.
    güncelleme : arkadaşlar bana saldırmışsınız ama kadın burada dalga geçmiş mi geçmemiş mi belli bile değil. siz adam yakışıklı değil diye hemen dalga geçti olarak algılamışsınız ki ben anlamadım ilk başta millet tepki gösterince dalga geçtiğini kabul ederek entry girdim.yakışıklı kabul edilen bir adamın fotoğrafı olsa buraya taşınmayacaktı. bu durumda egolu olan kim artık siz karar verin. kimin bilinçaltında sorun varmış. linçleyenlerden cevap bekliyorum.
  • estetik ve makyajın bile kendisini çirkin olmaktan kurtaramadığı kadındır. asıl çirkinliği yaptığı davranışta tabii.
  • yakışıklı bir oğlandan küfür yiyince zevk alıyor komik diye paylaşıyor, efendi gibi tanışmak isteyen sırf tipi kötü diye dalga geçiyor. kalbi iğrenç bir insanın yüzü güzel olsa neye yarar
  • adı pelinsu.
    yazacaklarım bu kadar.
  • bunlara ilgi orospusu deniyor.

adam düzgünce terbiyeli şekilde mesaj atmış, eğer istemiyorsan aynı seviyeyle hayır der kapatırsın. üstüne üstlük çocuğu ifşa etmiş, mesajı atan yakışıklı bir berke can olsa akşam gelsene ihihi diyecek. ulan sizin hakkınızdan direkt dickpic atan +45 dayılar gelir.
  • (bkz: attention whore)

şu çocuğa vereceksin 30.000 usd, hadi yiğim diyeceksin.
    sonra çocuk koyar boy boy fotoğrafları.
  • eskortların yeni olayı bu. böyle reklam yapıyorlar artık.

ünlü düşüren ünlü ifşa ediyor. düşüremeyen de böyle dikkat çekiyor.
  • aynı zamanda şu tiviti atmış kadındır ;

https://mobile.twitter.com/…tus/1336016578576601090

ön bellek style

https://i.hizliresim.com/tgsmqu.jpg
hesabın var mı? giriş yap