• başlığı okur okumaz gidip ayakkabıları saydım. dördüncü çiftte 'acaba' dedim. yedinci çiftten sonra saymayı bırakıp alelacele üzerimi giyinerek dışarı çıktım. şimdi otoban kenarında vurdurmaya gidiyorum.
  • bir ayakkabıyı ağzı burnu patlayana kadar giyerim. öyle elbiseme uymaz, renk tutmadı tribine girmem. genelde bir yılda ayakkabı yoğun kullanımdan ötürü yamulur, patlar ve ben yeni bir çift alıp eskiyi çöpe atarım. dolabımda asla ikinci bir ayakkabım olmaz. işin garibi dolabım da olmaz. bu durumda beni erkekliğin medar ı iftiharı yapan tespitleri içeren başlıktır bu da. gerçek ise limitinde yaşama ustası oluşumdur. en son pantolonumu beş yıl önce falan aldımdı. babamın eski gömlek ve yelekleri sağ olsun onlar da epey iş görüyor. bir de yedi sekiz yıl evvel arkadaşdan hacıladığım bir mont var ki en az on yıl daha gider... böylece normal insanın hayatında önemli yer eden kalemleri en az hasarla atlatmış durumdayım. biraz kurcalayanlar hırpaniliğim ve berduşluğumla sözlüğün dahi diline düşmüşlüğümü görebilir*.

ha bu arada cimri değilim, geçen hafta bir synthesizera 3495 lira bayıldım, birazdan da gidip loop pedalına 1200 lira veya 2200 lira vereceğim. hangisini alacağım konusunda kararsızım, dönünce editlerim.

edit: 1200 liraya düşeceğini umduğum pedalı kıpti pazarlığıyla 1100 liraya aldım. ehx 22500, tavsiye ederim.
  • karı kız işlerinde yokluk çekmiyor olma ihtimali yüksektir.
  • ben kutusu için alıyom
  • akşam bu başlığı okuduktan sonra acaba benim kaç çift ayakkabım var diye düşündüm. üşengeçliğimden saymadım. sabah yine aklıma geldi. gittim bu sefer saydım. saymışken de uzun zamandır giymediklerimi ihtiyaç sahiplerine vermek için ayırdım.

giymediklerimi ayırdıktan sonra 1 bot, 2 halı saha, 2 klasik, 2 ne klasik ne spor (casual), 8 tane spor ayakkabım varmış. neden 30 yaşında ve bekar olduğumu anlamış oldum. başlık sahibi arkadaşa teşekkür ediyorum. cinsel tercihimi bulmamda bana çok yardımcı oldu. bugün ilk işim gidip pembe pantolon almak olacak.
  • benim, ama en az 3 ay boyunca sadece birini giyerim her gün, eskiyince yenisi alır onu giyerim. diğer 2 çift dolapta öyle bekler.
  • (bkz: babam) bir ayakkabı dolabının tamamı kendisinin ayakkabılarıyla doludur. ayakkabıya zaafı olmasından kaynaklı olduğunu düşünerek efendi efendi kabullendik biz de durumu.

ibne sensin, delikanlı da sana girsin lan. bu kadar mı sığsınız ki delikanlılık kavramını ayakkabı sayısıyla ölçüyorsunuz? zevkidir alır, parasını ona harcamak ister; kime ne? hakkaten beyin amcıklanması yaşıyorsunuz. sen yine leş gibi yaşa ama sonra nödön yolnozom diye ağlama.

tanım şeysi: kendine bakan, paspal yaşamayan erkektir.
    maddi durumu elvermediği için alamayan ama temiz giyinen erkekleri tenzih ederim.
  • yaklaşık 30 çiftle bu gruba dahilim ödülümü adrese yollayın
  • benim sanırım bu, zira aldığım zaman en az 2 çift alıyorum, hatta daha dün sabah evde şu ayakkabılarına yer bul kavgası yaşandı. sanırım şu an 30 çiftten fazla var, ayakkabısı olmayan yeşillendirsin bari.
hesabın var mı? giriş yap