• limonatanızın da yavaş çekimlerinizin de taa amk ayrıca. poofffff
  • --- spoiler ---

ben boyle zenginli dizi gormedim. bir bardak limonata elden ele tum partiyi dolandi, allahin fakirleri sizi.
    ask-i memnu'da basibos bir limonata ortalikta dursa bihter o bardagi cemile'nin kafasindan asagi bosaltirdi.
    dizi guzel komediye bagladi yokus asagi gulduruyor final bolumuyle.

--- spoiler ---
  • --- spoiler ---

şuan dizide ölen kişinin kim olduğundan sonra en merak ettiğim şey limonatayı kimin içeceği...

edit: iç iç yarasın elifcim. *
    --- spoiler ---
  • --- spoiler ---
    'ne limonataymış arkadaş'
    elden ele bi zahmet (swh)

edito:
    aha,merve'nin yancısı içti ya la
    --- spoiler ---
  • yaz sıcağında bir bardak limonatanın başından geçen talihsizlikleri konu edinen dizidir.
  • sezon finali olduğunu görünce izleyeyim dedim.

bu ne saçma bir dizi arkadaş. güzel bir kurgu yapmışsın, oyuncular iyi her şey harika. kötü olan ne? senarist.

yahu bir karakteri öldürmek bu kadar mı zor? onların hepsi senaristin çocuğu gibi sanırım. kıyamıyor öldürmeye.

yabancı bir dizi izliyor olsak şimdiye çoktan ana karakterlerden biri ölmüş olurdu.

hele o limonata bardağının elden ele dolanması yok mu? sinirini bozuyor arkadaş. şeyini çıkarmayın artık.
  • --- spoiler ---

elif mefta. ava giderken avlanmak bu olsa gerekasfdass
    --- spoiler ---
  • kedi burcu, manikürcü arzu, çilingir merve, panik oya ve pelinimsi arasındaki gerilim dolu dizidir.

kulislerden edindiğim bir bilgiye göre "limonatanın yolculuğu" isimli yeni bir dizi projesi için imzalar da atılmış, hayırlı olsun.
  • vee zehri elif içer,ahahah.
  • bi yudum da bize bırakın bari amk. içmeyen kalmadı şu limonatayı.
hesabın var mı? giriş yap