• 5 ay sonra 80 yaşına girecek bir adam için fazla ciddiye alınıyor. keşke saçmalamasa biz de kendisini bu kadar yakından tanımasak ve uzaktan uzağa saygı duysaydık.
    belli bir yaştan sonra insanlara makam ve sorumluluk vermemek lazım. dede olarak onları sevebilir, günlük hayattaki saçmalamalarını da ah şeker dedem canım dedem diye tolere edebiliriz. ama o yaştaki adamlara ülke yönettirir, yöneticilik
    vs. yaptırırsan böyle oluyor. ufak bir sitenin yöneticliği bile fazla gelir o yaşta. ılıman bir iklimde müstakil evinde rahat rahat yaşaması, sabah bisikletine binip en yakın bayiden sözcü gazetesini alıp kahvaltısı eşliğinde okuması lazım. parası birikimi de vardır. birçok yaşlının hayalini yaşayabilir.
  • bu kadar atesli bir fenerli olmasini kendisine yakistiramadigim yillarin ustasi. kendisini severim, sayarim, durustlugunden demokratligindan zerre suphe etmem ama su fener fanatikligini bir turlu anlayamiyorum. ulan biraz zorlasa cumhurbaskani bile olabilecek adam takmis kafayi fenere. hayir ben galatasarayliyim, bizde de var boyle fanatikler ama hicbiri ugur dundar seviyesinde degildir, ne genel sevinirlik acisindan ne de fanatikligin dozu acisindan. mesela fatih altayli da cok fanatik, ama yeri gelir yonetimi cok agir elestirir ve ayrica ugur dundar gibi her kitle tarafindan sevilmez sayilmaz.
    sevgili ugur abi, neticede futbol dedigin biraz amele bir spor, kendim de cok sevdigimden ordan biliyorum. bu kadar fanatikligin luzmu yok senin gibi yillarin usta habercisi, gazetecisi, televizyoncusu ugur dundara.
  • a haberin.chp versiyonu aklı başında muhaliflerin artık çok sallamadığı birisi.hele fb olaylarında iyice saçma sapan biri oluyor

fenerbahçe çanakkale'dir.
    fenerbahçe kuvayı milliye'dir.
    fenerbahçe atatürk'ün yoludur.
    fenerbahçe mustafa kemal'in askeri olmaktır.
    fenerbahçe bağımsızlıktır.
    fenerbahçe 3 temmuz destanıdır.
    fenerbahçe laik, demokratik türkiye cumhuriyetidir.
    fenerbahçe cumhuriyetin feneridir.

attığı twite bak.rambo okan'ın okumuş hali resmen.3 temmuz destanı :))))) abi kafayı mı yedin.çanakkaleymiş.
  • hahaha çok komik lan tv100 de ince'ye karşı saçma argümanlarla kılıçdar'ı savunmaya çalışıyor. a haberde böyleleri yok açın izleyin çok komik, ince kral adam ama çok fena laflar ediyor.
  • sayın ve sevgili uğur dündar size güvenen türk milleti adına muharrem ince' ye destek twit ini atın. biz ince'ye de size de güveniyoruz ve özellikle gençliğe bu umudu güçlendirerek verelim.

bize dik duruş lazım.
  • 4 marttaki muharrem ince ile yaptığı yayını izledim. bazı meslekler insanları olgunlaştırır ve nezaketini arttırır uğur dündar'da böyle birisi, misafirine incitici en ufak söz söylemeyen birisi, basın tarihinde adı silinmeyecek insanlardan biriside kendisidir.
  • şu an habertürk'te konuşmaktadır. şaşırmış durumdayım.
  • elestiriye tahammulu olmayan gazeteci, show'man dir. ayni fikirde olmadigi, duymak, gormek istemedigi herkese basar engeli twitter dan. ne kadar ironik degil mi meslegi sormak, sorgulamak olan ustelik bu alanda duayen oldugunu iddia eden birinin elestirene, sorgulayana bu kadar hosgorusuz olmasi. yaldizi kaziyinca altindan cikan renk hic hos degil.

edit: imla
  • 2002 - 2011 arasında radyo arenası adlı programı yapmıştır.
  • nedenini bilmeksizin itici bulduğum fenerbahçe yüksek divan kurulu başkanı.
hesabın var mı? giriş yap