• kanalını takip ediyorsaniz son yüklediği vidoedaki hanım ablamız sayesinde bizi ekranlara kilitlemis spor yorumcusudur. video youtube videosu değil brazzers videosunun başlangıcıni andırıyor ilk anda
  • iyi insan ve iyi bir yorumcu olduğunu düşünüyorum ama kendisi ve ali eceyi dinlerken çok yoruluyorum. anlatacaklari seyi o kadar evirip cevirip anlatiyorlar ki izlemesi de dinlemesi de zor oluyor. en basit örnekle emre özcan'ı ,hic sevmesem de serdar aliyi hatta ridvan dilmeni dinlerseniz farki anlarsiniz. birde bazi şeylere cok acayip inaniyor ve onun dışında bir ihtimal olacagina inanmıyor. neyse burayi okuyorsan vermek istediklerini daha sade ver abi.
  • youtube'da kaliteli işler çıkaran spor yorumcusu. ancak direk spor yorumculuğundan dolayı izlemiyorum. türk youtube kanallarında spor videoları arasında en özgün içerik üreticisi olarak geliyor bana, özgün dediysem muhtemelen yurtdışından devşirmedir, ancak ülkemizde güzel bir örnek. aspor'dan sırf ''her şey guzel olacak'' paylaşımı dolayısıyla kovulduğu zaman(kendisi kabul etmese de) üzülmüştüm. ülke için herşey güzel oldu mu bilmiyorum ama kendisi için olmuştur ona eminim. bok çukuru bir medyada çalışmaktan kurtuldu. siyasi çukurlukları bir yana, futbol manasında bile çukurdu o kanal, evren turhan, emre bol, turgay demir vs... videolarına gelirsek kim düşündü bilmiyorum ama isimler gayet iyi, teknik direktörle tahta üstünde diziliş, sistem, taktik konuştugu bölüme diziliş ertuğrulismi koymuş, video eşliginde yorumladığı bölüme oynat uğurcum, spor sorularından yaptığı yarışma programına sorinho, birde yol üzeri konuşarak yorum yaptığı le vent yan yolvar. türkiye standartlarına göre oldukça iyi içerik üretiyor.
  • 55 milyon euroluk galatasaray maas butcesini ( buna mitroglu diagne maaslari da dahil ) 80 milyon olarak söyleyen bir arkadas. arada kalan 25 30 milyon euroyu kime yazdığını açıklamasını bekliyorum ? ayrica ajaxin maas butcesi de 26 milyon falan degil. twitter'da bir tik ile ne kadar maas butcesi oldugunu rahatlikla bulabilirsiniz.youtube bilyoner sayfasina da yazdim isterse kendisine maas butcesi hesabini atarım. insanları gerizekali yerine koymayin abi 80 ne ?

edit : kendisi youtube hesabindan yazdigim yoruma cevap verdi sagolsun. dedigine göre verdigi rakam dogru. o zaman korkunc bir maas butcesi ile karsi karsiyayiz
  • bogdan stancu ile yaptığı videoyu izledim. daha öncede belirtmiştim bu başlık altında yorumculuk herkese göre değişir sevilir sevilmez ama yayıncılık namına işleri hergün farklı boyuta taşıyor. stancu reyizin videosundan da anlaşıldığı üzere sıkıntılı ortamlarda da iş toparlamaya başlamış bir yayıncı olarak. stancu reyiz videoda konuşmuyo, ugur sıkıntı olmasın; izleyenler ayşe hatun önal klibi gibi "görüntü var ses yok" olmasın diye onun yerine de konuşuyor, stancu reyiz gol yiyince "konuşturdun gol yedim" tarzı sızlanıyor. sanırım rumenlerde en kalitelisinden en kalitesizine; hagisinden stancusuna bu durum stabil(soğukluk). velhasıl kelam uğur iyi toparlamış videoyu. stancu reyizin bütün "ben ne arıyom la burada" duruşuna rağmen eğlenceli video olmuş. bu arada atatürk imzalı gençlerbirliği formasını tutuşuyla vermiş mesajı turkuazcı yavşaklara. yürüyedur çocuk(tabi diziliş ertuğrul'a doğru yürürsen daha iyi olacak, dön gel diziliş hoca bitsin bu hasret).
  • kendisi kripto fenerbahçelidir. kanıt
  • beğenirsiniz ya da beğenmezsiniz bu hiç önemli değil. ama bu kısıtlı imkanlar içerisinde 3 ayda 70 bin aboneye sahip bir youtube kanalı oluşturacak kadar kaliteli içerikler üreten ülkede hiç denenmemiş formatları hayata geçiren bu insanın hakkını vermemize engel değil.

sevgili karakullukçu burayı okuyacağından eminim. sizin kuşağınız saha dışından çok sahanın içini konuşmaya çalışan futbolun taktik yönüne odaklanmış çok değerli isimlerden oluşuyor. (emre özcan,sinan yılmaz,orhan uluca vb) bugün rıza çalımbay’la çekilen videoda gördüm ki rıza hoca içerikten o kadar memnun kalmış ki hiç böyle bir format görmedim çok memnun kaldım şeklinde bir ifadede bulundu. umarım bu çizgide devam edip bizlere kaliteli şeyler izletmeye devam edersiniz.

benim en çok beğendiğim programlar bir maliye mezunu finansçı adayı olmamın da etkisiyle finansçı olan bir beşiktaş kongre üyesinin kulübünün maddi durumuyla alakalı sorulara cevap verdiği program ve medya deviyle çekilen sorinyo oldu.

son olarak fatih terim’le çekeceğiniz arsenal maçındaki sistemi konuşacağınız bir diziliş ertuğrul programı çekilirse son dönemde üretilmiş en iyi içerik olur. umarım bunu gerçekleştirebilirsiniz.
  • diziliste fatih terim'le arsenal maci fikri beni de heyecanlandirdi. arti bir. ilaveten zico ile sevilla 2. maci veya inter maci, senol gunes'le napoli veya brezilya (2002). iyi gider...

bu arada riza calimbay'la olan programda daha hazirlikli olmani beklerdim ugur kardesim. cok basit gecilmis fener macindaki aksiyonlar. (mesela kruse'ye neden ozel onlem aldi bu bitik goruntusune ragmen, emre-gustavo ikilisinin handikapi nedir? feneri kenar aksiyonlarina mecbur mu birakti, fenerbahcenin gobegi tercih etmeyisi kendi karakteristigi mi tamamen? mert hakan nasil gustavo'dan kacti? donen/ikinci toplar? ozan'in driplingine mukavemet? hava sartlari onemli miydi? ornek veriyorum bunlari) hocalarin da bi kumasini gorelim, ne kadar tartisabiliyorlar, ne kadar modern futbolu takip edip neleri uyguluyorlar. sen sormazsan goremeyiz. senin sorman icin de maca calisman lazim once. ama genel olarak iyi gidiyor, devam.
  • ahmet ercanlar ile birlikte program yaptığı için kendisine acıdığım yorumcu. geçmiş olsun uğur kardeşim. allah sabır versin.
  • fenerbahçe düşmanıdır
hesabın var mı? giriş yap