• doğum günü hediyesi olarak az önce tema vakfına bağışladım kendisini, bundan sonraki kariyerine gürgen olarak devam edecek. toprağı sıkı tut kardeşim, fena kayıyormuş.
  • ışkembe corbasina adana durum daldirarak yiyen bir arkadaşımız. ıştahını sikeyim kardeşim.
  • bir iki aydır kız diye yuzverdigim insan, erkekmis orospu..
  • yanında otururken, gizli numaradan 30 kere arayıp delirttiğim adamdır. bi de yazık ya ciddi bişi varsa diye düşünüp ne kadar arkadaşı varsa aradı herkese dediği de şu "beni gizli numaradan arayan sen değilsin dimi".
  • bundaki omuzlar bende olsa habur sınır kapısından yanlamasına girerdim, sırf hava olsun diye. ayrı ayrı vize alırdım omuzlarım için. adam omuzdan kendi imkanlarıyla doğmuş beyler.
  • ismi ugurcan... kuzenimdir kendisi. 9 yasinda duruyor yaklasik 5 yildir. sunnetsiz ve esofmansiz hem de...
    (bkz: sozlerini de yazayim tam olsun)
    guncesi cikmis enkazin altindan.. son aldigi karnesini yerlestirmis icine.. bir hikayeye baslamis yarim kalmis... uzaylilar vardi sanirim icinde... sayfalarin dedigine gore, sunnet olacagi icin de seviniyormus yakin zamanda. anlasilan iyiden iyiye dert etmis bu erkeklik meselesini yumurcak. annesi kirda yapariz diyordu sunnetini. kir dugunu... icerdik, dans ederdik, hediyeler verirdik, o gururlanirdi erkek oldum diye... kesin bir nutuk gelirdi benden, sorgulanirdi yine inceden tum bu toren. neden erkeklige gecis kutlanirken kadinliga gecis saklanir ki derdim. annem gozuyle isaret ederdi, sus rezil ediyorsun bizi bakisini atardi belki. o hic farkinda olmazdi butun bu olanlarin... kim bilir...
    cocuktu, tum cocuklar gibi istegi yapilmayinca gozleri ip gibi akardi. komur gibi gozlere isik gibi yaslar yakisirdi ama insan olan kiyamazdi aglamasina.. abisi anlatirdi bu tür zamanlarda "hadi, tamam, aliriz, yapariz" denildiginde o yaslar durur, birden "ole*" diye tepki verirmis. ah! yaziyla da anlatilmaz ki bunu soylerken ki ses tonu...
    o gece galatasaray'in macini izleyip, pijamalarini cekip gidip yatmis. yatmadan hemen once yeni bir eşofmandan soz etmis... insanin aklina geliyor durup dururken, bu cocugun son dusundugu şey alinip alinmayacaginden emin olmadigi esfoman miydi, yoksa kirda yapilacak sunnet dugunu muydu? bence en guzel pasta sona gelir uyurken. insan tum olumsuz seyleri dusunur yataginda, sonra umutlar, hayaller, dugunler goturur onu uyku ulkesine. boyle olmus olmalı, hatta boyledir. once olmayan esofmanini dusundu, sonra olacak sunnet dugununu...
    sonra da uyudu.... annesinin yaninda hem de...
  • kız olsa ilk isteyene verirdim.

o diil de bugün doğum günü ve hediye yada mesaj yerine temaya sms istiyor.
    yüz tane meşesi olsunmuş.

herkes doğum gününde neşeli olmayı hak eder ama meşeli olmayı akıl etmek şahaneli.

dahil olmak isteyenler için yönerge:
    tema vakfina ait 3464 nolu me$e hattina "tema" yazip mesaj atin bu size toplam 5 tl'ye mal olacak
  • "if you look at other chicks, i will show you what it means..."

--elizabeth dinçöz
  • tamamen yanlış anlamışız. o "neşe" istemiş.
    kız olanından.

yüz çok değil mi olm.
hesabın var mı? giriş yap