• yuvarlama adı altında dolandırıcılık

fatura oyunları sayesinde milyonlar kazanan firmadır kendileri. yukarıda linkini paylaştığım faturada fatura kdv matrahı 66,84 tl. kdv ise 12,03 tl'dir. toplamı 78,87 tl'dir. peki ödenecek tutar nedir ? 79 tl.

milyonlarca abonesi olan bir firmadan bahsediyoruz burada. 1 milyon aboneden toplanan 0,13 kuruş 130 bin türk lirası yapıyor. ben internetten ödemelerimi yapan biriyim. kuruşu kuruşuna ödeme yapabilirim. kimse benim 1 kuruşumu dahi gasp edemez.

internet sitelerindeki şikayet mekanizması da çalışmıyor. whatsapp numarası üzerinden yazınca da konuyla ilgilenmediklerini belirtiyorlar. haram zıkkım olsun.

edit : ayrıca firmanın asıl sahibi limak enerji'dir.
  • 2.28 milyon abonesi bulunan 35.501 km2 alanda hizmet veren 2010 yılı elektrik tüketimi 10.94 milyon mw/h ve kayıp-kaçak oranı %6 olan dağıtım şirketi.
  • an itibariyle elektrik faturamızda her hangi bir yazı yazmadığı için müşteri hizmetlerini aradığımız, ancak hiç bir insan evladıyla görüşemediğimiz şirket.

bir şirketin müşteri hizmetlerinde nasıl muhattap bulamazsın anlam veremiyorum. eskiden ttnet yapardı böyle

(bkz: ttnet)
  • elektriği zaten olan evin aboneliğini üstümüze almak için başvurulur alınır. yeni gelen fatura hem abonelik başlangıcından 20 gün öncesinden itibaren faturalandırılmış, hem kesme açma bedeli yansıtılmış. online olarak itiraz ettim dedim bu evin elektriği kesilmedi açılmadı. verilen cevap; biz kontrol ettik kendi sistemimizden gelip açmışlar elektriğinizi. nefret ediyorum bu amk ülkesinde yaşamaktan, nefret.
hesabın var mı? giriş yap