• https://www.youtube.com/watch?v=ktewj-zhvve

takribi 30-35 oktav sese sahip bir güzel adam. allahına kurban...
  • hem yakışıklı,hem yetenekli ,hem sesi güzel olan oyuncu.daha ne olsun...
  • demba ba'ya yaptiklari besteyle tanidim kendisini. album felan yapsin almayan en adi serefsiz! nasil bir sestir arkadas, mehmet erdem'le beraber hic susmasinlar, hatta aralarina sila'yi da alabilirler, dinlerim sesim cikmaz yemin ederim..

dertler derya olmus!
  • tiyatro oyunu izmir'e gelse de kanlı canlı görsem dediğim güzel insan. sanatçılığı için söylenecek hiç bir şey yok, sadece önünde eğilinir ama yakışıklılığı ne olacak bu adamın yahu. onun saçı sakalı beyazladıkça ben ergenlik günlerime geri dönüyorum, bu yaştan sonra gördüğüm yerde liseliler gibi boynuna atlayacağım.
  • güzel gözün yeşil/mavi renkten ibaret olmadığının kanıtı. o kadar güzel gözleri var ki...
  • şekil şemal olarak saçına ve sakalına en bi' güzel şekilde ak düşen adam. yaştan çok karizma unsuru olmuş kendisinde.
  • hatirla sevgili finalinde az evvel gosterdigi sahane performans ve öte guzellik ile-ısık'in ulkeyi terkedecegini duydugu zaman boguldugu goz yaslari,ve kendisine asik kiza anlattigi bir insana ebediyen asik olma illeti anlarina ozel dikkat cekmek isterim- biiiiiir kez daha takdir kazanmis,hastasi etmis insandir kendisi.
  • beni böyle sev mazhar karakteri ile imajını bulduğunu düşündüğüm oyuncu.yeni sezonda burcu altın ile birlikte beni böyle sev dizisini izleme sebebim olacak, karşılıklı sahneleri gerçekten çok eğlenceli.ankara'ya bi turneleri olsa da tiyatroda da izlesek şöyle kanlı canlı keşke diyerek mesajımı da iletiyorum burdan kendisine.
  • beni böyle sev dizisinde mazhar karakterinin hakkını veren oyuncu.kendisini daha önceden de takip ediyordum ama şimdilerde daha da dikkatimi çekiyor gibi.saçlarına aklar düştükçe o çocuksu görüntüsünden sıyrılmış,yaşını da yavaştan göstermeye başlamış sanki.ha iyi mi olmuş, kötü mü ?on numara olmuş, on numara!
  • yaptığı demba ba türküsü, liverpool maçında tüm tribünler tarafından söylenirken, kendisi de tribündeki yerini alıp gizliden eşlik etmiştir.

https://www.youtube.com/watch?v=nguchh75ani
hesabın var mı? giriş yap