• youtube'da crazyrussianhacker'in birebir cakmasi olan videolara sahip itici adam. tamam videolari turkcelestirirsin anlarim da, once guvenlik diyip gozlugu takmasaydin bari.
  • bıçak tutmayı ve kullanmayı bilmeyen kişi.dikkat etsin bir gün elini kolunu kesebilir.
  • ekşi de bile bu kadar az siklenmesi kendisi hakkında fikir sahibi olmamızı sağlıyor ekibiyle her videoda aynı şeylerden bahsedip devamlı erkek organı esprisi yapıyor. örn geçenlerde içinde muz olan bir videosunda defalarca bu asya muzu kısa olur size afrika muzu lazım vs gibi boş espriler yapıyor ekibide gülüyordu, bu şakalara gülmek için para alıyor almak lazım zaten
    t: çocuklardan uzak tutulmasi gereken bir tip.
  • adamın göz yapısından mıdır bilemiyorum ama sanki kafası çok çalışmıyor gibi.

hani arkadaş grubu olur. birinin aklı gidiktir. boş bakar. öyle bi tip. 1-2 videosuna denk geldim. kapadım.

eyyorlamam bu kadar.
  • cinsel imaları artık sıktı sürekli kalktımı indimi gibi igrenç igrenç espiriler kendisini 8 9 yaşında çocukların izlediginin farkında degil galiba
  • youtube'da yeni keşfettiğim kişi. aldığı ürünleri incelediği bir kanalı var. değişik değişik ürünleri inceliyor. aralarında hoşuma gidenler olursa ben de sipariş veriyorum.

yararlı bir içerik üreticisi. ayrıca da gayet sempatik bulduğum bir arkadaş. sözlükte daha önce yazıldığı gibi hiç de öyle söylendiği gibi itici değil. teşekkür ediyorum kendisine.
  • seko seko seko. bildiğin kafa sekoyor.
  • boş muhabbetler, saçma espriler, ekrana anırarak gülme, zırt pırt sekom, kanka, gibi cümlelerle insanın içini gevreten youtuber bazen incelediği ürünleri merak ettiğim için açıp izlemeye çalışıyorum dayanamayıp kapatıyorum
  • halil söyletmezin son filmine 1 puan veren yazarlar hakkında yorum yapmış. 8 yaşında çocuklara video çeken insan, gelmiş ekşi sözlüğün popülerliğini sorguluyor. yorumu
  • edit: şu an bu şekilde hissettirmiyor videoları. çift dikiş yok, intro yok. videoların bilerek uzatıldığı hissiyat da yok.
    tebrikler.

adamın neredeyse tüm videoları 10 dakikayı geçiyor. 10:08, 10:05, 10:28, 10:15 falanlar var. youtube'da 10 dakikayı geçme muhabbeti var ya bunu yapıyor, biri bir şey dediğinde de hayır 9:58 de var diyor. bu 9:58'den introyu kesmiş bu arada.

zamanında videolarından altından izleyicileri ile kavga eden adam şimdi neler yapıyor?

kendisinden ricam, ürün tanıtırken önce önden kendisini çekiyor sonra masada çekiyor. iki farklı çekim yapıyor, ikisinde de aynısını söylüyor. her şeyi çift dikiş yapıyor ve insan cidden sıkılıyor. bunu yapmasın. bir kere anlatsa yeter.

- bakın üç tarafı var, burası yamuk. hadi geçelim deneyelim
    - böyle pakette geliyor. bakın üç tarafı var, burası yamuk.

eh be abi.
hesabın var mı? giriş yap