• şu haberi okurken benim ciğerim sızladı.kadın nasıl istemesin.
  • yazık ya...

böyle yutkunurken boğazın düğümlenir, söyleyecek bir şey bulamazsın ya; işte öyle bir olay bu.
  • verdiği ciğeri geri istemesi kadar garip bir duruma konu olan kadındır.
    adamın yaptığı kabul edilemez, kadın sana canının parçasını vermiş ama kadının ciğeri geri istemesi de bir garip yani. tekrar göze alacak demek ameliyatı, değişik gerçekten.
    başa gelmeden bilinmez ama ben olsam istemezdim heralde, başımın gözümün sadakası olsun derdim. bilemedim.

gelen mesajlar üzerine edit: sadaka dediysek gerçek anlamında kullanmadık heralde. aklı evveller mesaj atıp duruyor bunun sadakası mı olur diye. vermiş bulunmuş artık bu dakikadan sonra ne yapacak alıp kendine mi takacak? birisi de alıp çöpe atsa yeridir, sonuçta aldatılmış canı yanmış diyor. daha neler ya! adam ciğersizmiş orası ayrı ama olan olmuş sonuçta, lanet oku geç.
  • ciğerimiz kalmamıştır
  • o ciğeri alıp çöpe atacağını düşündüğüm kadındır. adamda kalmasındansa daha münasip bir yer bence de.
  • ciğeri geri istemesi gayet normal olan kadındır.
  • “ne kadar fedakar olursanız olun gün gelir adı “yapmasaydın” olur...” koca büyük ihtimal “vermeseydin” diyecek
  • ınsanların çiğ süt emmiş olduğunun göstergesidir.sen ciğerini verirsin o seni bir kalemde satar.
  • kadının karaciğeri geri alabilitesi yok, ne hukuken ne tıbben. zaten karaciğer kendini yenilediği için fiziksel olarak bi kaybı da yok. kadının canı yanmış ve intikam istiyor, durum bundan ibaret. yazık ki aldatmak karşılığında yaptırım olan bir suç değil. tek yapabileceği evliyse boşanmak değilse hayatından çıkarıp unutmak. verdiği organın böbrek olmadığına şükretsin.
  • defalarca kez böyle bir şeyi tecrübe etmiş bir insan olarak bir üstteki yazara katılıyorum. adamın diyeceği tek şey "vermeseydin" olacak.

edit: bir üstteki yazar üç üstteki yazar olmuş.
hesabın var mı? giriş yap